فهرست
پیام تسلیت باشگاه‌ها به هادی نوروزی: همه رنگ‌ها را سیاه کردی
پیام تسلیت باشگاه‌ها به هادی نوروزی: همه رنگ‌ها را سیاه کردی

پیام تسلیت باشگاه‌ها به هادی نوروزی: همه رنگ‌ها را سیاه کردی

آی‌اسپورت- پیام تسلیت تیم‌ها را می‌خوانید.

وزارت ورزش: وزارت ورزش و جوانان در پیامی درگذشت ناگهانی ورزشکار بااخلاق کشورمان "هادی نوروزی" را به خانواده بزرگ فوتبال به ویژه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تسلیت گفت .

پرسپولیس: کادر فنی تمام تلاشش را می‌کند که تیم را از نظر روحی آماده کند و بازگرداند، هر چند که فوت نوروزی، غم بسیار سنگینی بود.

سپاهان: همه رنگ ها را سیاه کردی پسر. باشگاه سپاهان و کانون هواداری این تیم خود را در غم هواداران پرسپولیس و جامعه فوتبال سهمیم می دانیم و درگذشت هادی نوروزی را تسلیت میگوییم.

استقلال خوزستان: درگذشت بازیکن با اخلاق و ارزنده فوتبال کشورمان هادی نوروزی را به خانواده ایشان ،باشگاه پرسپولیس تهران و جامعه ورزش صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات از خداوند منان خواستاریم.

صبای قم: عبدالرضا موسوی مالک، محمدرضا کشوری فرد سرپرست، مربیان و بازیکنان صبای قم در پیام های جداگانه ای درگذشت هادی نوروزی را تسلیت گفتند.

ذوب‌آهن:  هفته گذشته در عید قربان خبر فاجعه درگذشت حجاج ایرانی همه ملت ایران را آزرده خاطر کرد و این بار در آستانه عید غدیر خم خبر درگذشت هادی عزیز مصیبت بزرگی را به جامعه ورزش وارد کرد.

ملوان: به همین منظور این مربی و پیشکسوت پرسپولیس و حسینی نسب و دیگر اعضای کادرفنی ملوان این واقعه دردناک را به خانواده بزرگ فوتبال، هواداران پرسپولیس و نیز خانواده آن مرحوم تسلیت گفت و برای آنها آرزوی صبر کرد.

استقلال: ضایعه درگذشت هادی نوروزی کاپیتان محجوب، با اخلاق و متعصب تیم فوتبال پرسپولیس را خدمت خانواده وی، بازیکنان، مدیران و هواداران باشگاه پرسپولیس و همچنین جامعه فوتبال تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای او آمرزش و برای خانواده محترم و تمامی داغ دیدگان صبر جمیل مسئلت دارم.

نفت تهران: خبر درگذشت هادی عزیز مجموعه باشگاه نفت را در بهت و حیرت فرو برد. مهاجم دوست داشتنی پیشین نفتی ها چیزی جزء خاطرات خوب از خود در این باشگاه به یادگار نگذاشته بود.

سیاه جامگان: تاریخ فوتبال کشور حضور پررنگ مرد بااخلاق قرمزهای پایتخت در مستطیل سبز را فراموش نخواهد کرد و یاد و خاطره او، همواره بر تارک فوتبال ایران اسلامی، خواهد درخشید.

تیم ملی امید: مرد با اخلاق فوتبال ایران و کاپیتان محجوب تیم فوتبال پرسپولیس، خبر پرواز ابدی تو به هیچ وجه باور کردنی نبود و کاروان تیم فوتبال امید را در حزن و اندوهی بزرگ فرو برد. 

پدیده: باوکردنی نیست وقتی ببینیم هادی نوروزی کاپیتان با اخلاق، آرام و دوست‌داشتنی پرسپولیس از میان‌مان رفته‌است.

تراکتورسازی: در این راستا باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی ضایعه درگذشت این بازیکن را به جامعه ورزشی کشور، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و خانواده این ورزشکار تسلیت گفته و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات الهی را از خداوند متعال خواستار است.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-01 17:28:11
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر