فهرست
دایی و پرسپولیس؟ شوخی می‌کنید؟
دایی و پرسپولیس؟ شوخی می‌کنید؟

دایی و پرسپولیس؟ شوخی می‌کنید؟

آی اسپورت – علی دایی یکی از گزینه‌های هدایت پرسپولیس است. دایی دو دوره در پرسپولیس سرمربیگری کرده. او همان دوران هم مخالفان جدی داشت؛ کسانی که عقیده داشتند دایی پرسپولیسی نیست و تعلق خاطر عمیق به این تیم ندارد. این بار اما فضا بدتر هم هست. او فصل گذشته و در حاشیه دیدار رفت پرسپولیس و سایپا، به شدت با سرخپوشان و مخصوصا بوژیدار رادوشوویچ درگیر شد. این درگیری مخصوصا از آن جهت اهمیت داشت که بازی مورد نظر در فاصله فقط یک هفته تا فینال لیگ قهرمانان برگزار می‌شد و هواداران از دایی انتظار حاشیه‌سازی نداشتند. سرمربی وقت سایپا اما در آن زمان حتی مسایل فنی و تاکتیکی تیم برانکو را هم زیر سوال برد تا پرسپولیسی‌ها بیش از پیش خشمگین شوند؛ آنقدر که در بازی برگشت، دایی برای اولین بار طی این سال‌ها در ورزشگاه آزادی «هو» شد. همین حالا هم که شایعه بازگشت شهریار به پرسپولیس مطرح شده، گروهی از هواداران به شدت علیه این داستان موضع گرفته‌اند. بنابراین دایی حتما باید این مطلب را در محاسباتش لحاظ کند؛ آنچه شاید روی تصمیم‌گیری او تاثیر جدی بگذارد.

 

بانک ورزش 

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-01-12 10:36:00
نظر دهید

۲ نظر
parsa
يكشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸، ۱۲:۵۱
دایی گزینه خوبی برای هدایت تیم پرسپولیس است وقتی فرهاد مجیدی بی تجربه در مربی گری فوتبال را می گذارند سرمربی استقلال چرا علی دایی با تجربه نتواند سر مربی پرسپولیس شود .
۵
هوادار فوتبال ایران
يكشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸، ۱۵:۳۶
هردفعه رسانه ها الکی اسم علی دایی رو برای پرسپولیس مطرح می کنن یک عده معلوم الحال به این بهانه عقده گشایی کرده وزشت ترین توهین هارو میکنن ،همه تیمهای باشگاهی وتیم ملی شش دانگ مال خودتون،خیرشو ببینین، دست از سر علی دایی عزیز ما بردارین واونو وارد این ظاهرسازیها نکنین،براش تیم تخیلی جور نکنین
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر