فهرست
بابازاده: اشتباه رحمتی فقط یک اتفاق بود
بابازاده: اشتباه رحمتی فقط یک اتفاق بود

بابازاده: اشتباه رحمتی فقط یک اتفاق بود


آی اسپرت - حمید بابازاده درباره اشتباه مهدی رحمتی در بازی مقابل الریان و واکنش‌ها نسبت به این موضوع در دو، سه روز گذشته اظهار کرد: به اعتقاد من اشتباه‌های دروازه‌بان به دو بخش تقسیم می‌شود؛ بعضی اشتباهها مربوط به ضعف فنی دروازه‌بان مثل نحوه جایگیری یا تصمیم‌های بازیکن است. دسته دیگر اشتباهها هم اتفاقاتی هستند که برای دروازه‌بان می‌افتد، مثلا پاس رو به عقب را نمی‌توانند کنترل کنند یا اینکه اتفاقی توپ از دستانشان خارج می‌شود.

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: فکر می‌کنم اشتباه رحمتی هم اتفاقی بود که ممکن است برای هر دروازه‌بانی رخ دهد. توپ یک لحظه از دستش سر خورد اما این اشتباه از ارزش‌های رحمتی چیزی کم نمی‌کند. او جزو دروازه‌بان‌هایی است که عملکردش در طول یک فصل همیشه به کمک تیم می‌آید و امثال هم او عملکرد مثبتی داشته است. رحمتی فقط در یک یا دو بازی دچار اشتباه شد که هر دوی آنها فقط یک اتفاق بود.

مربی دروازه‌بان‌های استقلال درباره تاثیر آسیب‌دیدگی رحمتی در اردوی کیش در عملکرد این بازیکن، گفت: به هر حال آسیب‌دیدگی و درد می‌تواند باعث کاهش تمرکز هر بازیکنی شود اما رحمتی در این بازی شرایط خوبی داشت و آن اتفاق را نمی‌توانیم به حساب مشکلات بدنی یا عدم داشتن تمرکز بگذاریم.

بابازاده ادامه داد: در طول این هفته در تمام گروه‌های آسیا شاهد رد و بدل شدن گل‌های زیادی بودیم که اگر به این گل‌ها نگاه کنید متوجه می‌شوید که شش یا هفت گل روی اشتباه محرز دروازه‌بان‌ها اتفاق افتاده است و این هم جزئی از فوتبال است اما اینکه چرا روی اشتباه رحمتی تمرکز می‌کنند برای من جای سوال دارد. به اعتقاد من ما نباید به گذشته فکر کنیم. هم بازیکنان و هم کادرفنی باید گذشته را فراموش کرده و به بازی‌های آینده فکر کنیم.

او همچنین درباره شرایط استقلال هم گفت: فکر می‌کنم بیش از هر چیزی در دو بازی نخست‌مان در آسیا بدشانسی گریبان‌گیرمان شد. ما موقعیت‌های زیادی به دو تیم الشباب و الریان ندادیم و در عین حال خودمان فرصت‌های خیلی خوبی داشتیم که می‌توانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم اما این اتفاق نیفتاد. اکثر موقعیت‌هایمان در محوطه شش قدم حریفان بود اما آنها را با بی‌دقتی هدر دادیم. با این حال این دو بازی دیگر تمام شده و باید تمام تمرکزمان را روی بازی‌های باقیمانده بگذاریم. اگر در بازی با الجزیره دست پر از زمین خارج شویم شرایط بهتر می‌شود.
     
آی اسپورت
2014-03-14 19:33:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر