فهرست
گزارش روز : بازگشت مشهد به لیگ برتر
گزارش روز : بازگشت مشهد به لیگ برتر

گزارش روز : بازگشت مشهد به لیگ برتر

آی اسپرت ـ سیاه جامگان 41، پدیده 40 این امتیاز دو تیم مدعی صعود به لیگ برتر فوتبال ایران است. سیاه جامگان با مربیگری رضا مهاجری و پدیده مشهد با اکبر میثاقیان این دو فاصله خود را با تیم سوم جدول نفت آبادان به 8 و 9 امتیاز رساندن تا قطعا اسمشان در بین صعودکنندگان به لیگ برتر قرار بگیرد. امروز سیاه جامگان 3 ـ یک گیتی پسند را برد و پدیده شاندیز یک بر صفر نفت را شکست داد.  نفتی که در صورت پیروزی مقابل پدیده می‌‌ توانست در فاصله 2 امتیازی این تیم قرار بگیرد. اما این اتفاق نیفتاد تا پرونده گروه الف لیگ دسته اول بسته شود.
در گروه الف از بین دو تیم سیاه جامگان و پدیده یکی لیگ برتری می‌‌ شود و یکی به پلی آف می‌‌ رود. سیاه جامگان هفته بعد میهمان شهرداری بندرعباس است و در هفته آخر میزبان الوند همدان خواهد بود. این در حالی است که پدیده در هفته بعد میزبان گهردورود قعرنشین است و در هفته آخر به خانه گل گهر سیرجان خواهد رفت که بقا یا ماندن فرقی به حالش ندارد. در حال حاضر هر دو تیم کسب 6 امتیاز از دو بازی باقیمانده را در دستور کار دارند. اما کار سیاه جامگان کمی سخت تر است حداقل به این دلیل که آنها نفس پدیده را پشت گوش خود حفظ می‌‌ کنند.
در این گروه گهردورود قطعا به دسته پایین تر سقوط کرده و سقوط کننده بعدی هم به احتمال زیاد الوند همدان خواهد بود، تیمی که پارسال تا روزهای آخر شانس صعود داشت.
به هر حال اینکه مشهد به لیگ برتر بازمی گردد خبر خوبی است به شرطی که هدف گیری این استان بزرگ ایران بقا باشد. جالب اینکه پدیده و سیاه جامگان در حالی صدرنشینی می‌‌ کنند که ابومسلم در گروه ب در آستانه سقوط است ...
     
آی اسپورت
2014-03-14 19:56:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر