فهرست
گلایه ابوالفضل جلالی از رسانه‌ها؛ جواب بدهید لطفا!
گلایه ابوالفضل جلالی از رسانه‌ها؛ جواب بدهید لطفا!

گلایه ابوالفضل جلالی از رسانه‌ها؛ جواب بدهید لطفا!

آی اسپورت - چقدر سخت است. خیلی عجیب است کنار هم آمدن این دو کلمه : «مرحوم » «هادی نوروزی ». اما اتفاقی است که افتاده است. کاش قبل از رفتن او هم اینقدر مهربانی در قبالش انجام می شد. درطی این سال ها که افراد زیادی از جامعه ورزش و به خصوص فوتبال از بین ما رفته اند، بسیار شنیده شده است که یک انسان تازه بعد از مرگ عزیز می شود. شاید این جمله برای این روزها هم خوب باشد.
ابولفضل جلالی همان کسی که علی کریمی را از یک جوان احساسی به جادوگر تبدیل کرد. همان کسی که روزنامه نگار و اتفاقا سرپرست تیم ملی در جام جهانی 1976 بود در همین رابطه متنی برای نوروزی نوشته است. جلالی در قدیم برای خود کسی بوده است. او اکنون در امارات ساکن است. حشمت مهاجرانی درباره او گفته بود: «بعد از جام جهانی 78 ما رفتیم امارات. حوالی سال 80 بود که رفته بودیم پیش رئیس فدراسیون فوتبال عربستان. از من مشورت می خواستند که زاگالو را به عنوان مربی تیمشان بیاورند. جلالی شروع کرد روی وایت برد نوشتن و توضیح دادن درباره زاگالو. رئیس فدراسیون فوتبال عربستان شوکه شده بود و می گفت همین نمیاد مربی تیم ما شود؟!» و اما متن ابولفضل جلالی به مناسبت درگذشت هادی نوروزی :
«آهاى رسانه ها! رئیس روسا و همه اونهائی که از خوبى ها و صفات بى همتاى مرحوم هادى نوروزى داد سخن مى دهید! آیا وقتى دست ادم بى همتایى چون او از دنیا کوتاه شد آنگاه باید مردم کوچه و خیابان او را بشناسند کدام روى جلد مزین به چهره اش شده بود کدامیک از صدها برنامه تلوزیونى ایشان را دعوت و معرفى نمود؟ ایا از هزاران برنامه نود و دیگر برنامه هاى ورزشى هرگز نوبت به او نباید مى رسید؟ یکى جواب بدهد تا ما هم دلیل گمنامى ایشان را قبل از مرگ و این همه ستایش بعد از مرگ بازیکن به واقع اخلاق مدار را بدانیم.
منبع: خبر آنلاین

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-02 15:08:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر