فهرست
روبن بزرگ ترین غایب تیم ملی جدید هلند
روبن بزرگ ترین غایب تیم ملی جدید هلند

روبن بزرگ ترین غایب تیم ملی جدید هلند

آی اسپورت- روبن دو بازی بعدی تیم ملی هلند در رقابت های انتخابی یورو 2016 را هم به خاطر مصدومیت از دست داد. او بازی مقابل قزاقستان و جمهوری چک در بازی های انتخابی یورو 2016 غایب خواهد بود. اما به جای او انور القازی، بازیکن جوان آژاکس دعوت شده است. هلند در بازی های انتخابی یورو 2016 اوضاع پیچیده ای دارد و شایعات مبنی بر آن بودند که روبن برای کمک به تیم ملی دعوت خواهد شد. اما او هنوز  هم نتوانسته آمادگی اش را بعد از مصدومیتش به دست آورد و به همین دلیل از ماه آگوست در بازی ها حضور نداشته است. اما دنی بلیند برای بازی های پیش رو بازیکن جوان آژاکس، انور القازی را به تیم دعوت کرده است. بازیکنی که در رقابت های لیگ هلند در این فصل تا اینجای کار 7 گل زده است. این بازیکن 20 ساله توانایی بازی برای تیم ملی مراکش را هم داشت، اما بعد از بازی کردن برای تیم جوانان هلند، هفته گذشته تصمیمش را گرفت که از این به بعد برای تیم ملی هلند بازی کند. ترکیب  جدید نارنجی پوشان به شرح زیر است:
دورازه بانان: یاسپر سیلسن (آژاکس)، تیم کرول (نیوکاسل)، یروئن زوئت (آیندهوون)
مدافعان: دلی بلیند (منچستریونایتد)، جفری بروما (آیندهوون)، داریل یانمات (نیوکاسل)، کنی تته (آژاکس)، یایرو رایدوالد (آژاکس)، ویرگیل فان جیک (ساوثهمپتون)، ترنس کونگولو (فاینورد)، کریم رکیک (مارسی).
هافبک ها: فورنون آنیتا (نیوکاسل)، جورجینیو وینالدوم (نیوکاسل)، دیوی کلاسن (آژاکس)، وسلی اسنایدر (گالاتاسرای)، ایبراهیم آفلای (استوک سیتی)
مهاجمان: ممفیس دیپی (منچستریونایتد)، انور القازی (آژاکس)، باس دوست (وولفسبورگ)، کوئینسی پرومس (اسپارتاک مسکو)، کلاس یان هونتلار (شالکه)، یرمن لنس (ساندرلند)، رابین فان پرسی (فنرباغچه)کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2015-10-02 17:27:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر