فهرست
ماهینی : ما بیش ار همه از تعطیلی ضرر کردیم /  اگر داماش را ببریم، به احتمال زیاد قهرمان می‌شویم
ماهینی : ما بیش ار همه از تعطیلی ضرر کردیم / اگر داماش را ببریم، به احتمال زیاد قهرمان می‌شویم

ماهینی : ما بیش ار همه از تعطیلی ضرر کردیم / اگر داماش را ببریم، به احتمال زیاد قهرمان می‌شویم

 ای اسپورت - این پرسپولیس آنقدر سوژه دارد که بشود ساعت‌ها دربــــاره‌اش با قرمزپوشان حرف زد. هر چند که بازیکنان این روزها میلی به صحبت کردن ندارند. با این همه، پای صحبت‌های حسین ماهینی نشسته‌ایم و او از اردوی ساری و وضعیت پرسپولیس در این اردو و مشکلات مالی و تیم‌ملی وجام جهانی برایمان می‌گوید.

  با باخت امروز مشخص شد خیلی هم در شرایط مسابقه نیستید؛ مخصوصا که بازی‌تان در ارمنستان هم لغو شده.

 کاری از دستمان برنمی‌آید. مجبوریم در تهران تمرینمان را ادامه بدهیم اما فکر هم نمی‌کنم این موضوع خیلی روی کارمان تاثیر بگذارد.

شایعه شده بود در اردوی ساری مصدوم شده‌ای؛ واقعا مصدومی؟

 نه بابا کدام مصدومیت؟ نمی‌دانم این خبرها را از کجا می‌آورند اما من کاملا صحیح و سالم هستم و با قدرت تمرین‌هایم را انجام می‌دهم.

راستی مشکل ماشین‌های حسینی، بنگر و نورمحمدی حل شد؛ تو هنوز مشکلت حل نشده؟

 نه متاسفانه. مشکل ماشین من همچنان پابرجاست و غیر از من چند بازیکن دیگر هم چنین مشکلی دارند. اگر  بامشکل این ماشین‌ها حل نشود جمع دریافتی امسال من از باشگاه به 8 درصد هم نمی‌رسد چون دریافتی من با احتساب این ماشین‌ها حدود 15 درصد است! البته من هم مثل بقیه بازیکنان دیگر توجهی به مسائل مالی ندارم و فقط می‌خواهم با پرسپولیس به قهرمانی برسم اما خب این مسائل هم تمرکزمان را به‌هم می‌زند دیگر.

تعطیلی یکماهه لیگ چطور؛ حتما آن هم روی روند کاری پرسپولیس تاثیر گذاشته.

 مسلماً اگر بازی‌ها ادامه داشت برای ما بهتر بود اما خب باشگاه و بازیکنان هیچ تقصیری در این قضیه ندارند. ما بیشتر از همه از تعطیلی لیگ ضرر کردیم اما مجبوریم با شرایط بسازیم. فعلا هم تمرینات‌مان را منظم پیگیری می‌کنیم و مشکل خاصی نداریم.

پس می‌توان امیدوار بود که داماش را ببرید!

 همه تلاشمان برای همین هدف است. در جدول هم شرایط خوبی داریم و اگر داماش را ببریم، به احتمال زیاد قهرمان می‌شویم. البته بقیه بازی‌ها را هم باید ببریم.

این از پرسپولیس اما بگو چرا مقابل گینه بازی نکردی؟

 این نظر کادر فنی بود که مقابل کویت بازی کنم و در بازی با گینه به میدان نروم. چرایش را نمی‌دانم اما هیچ اعتراضی هم به این تصمیم ندارم.

شاید به خاطر این است که می‌گویند بازیکنان تیم‌ملی برای حضور در جام جهانی مشخص شده‌اند و تو جزوشان نیستی.

 فکر نمی‌کنم چنین چیزی صحت داشته باشد. مسلماً کروش بعد از پایان لیگ لیست را مشخص می‌کند و از الان نمی‌شود در این مورد صحبت کرد. البته رقابت سختی هم بین بازیکنان وجود دارد اما هرکسی آماده‌تر باشد برای تیم‌ملی بازی می‌کند.

فکر می‌کنی تو هم یکی از این بازیکنان آماده باشی؟

 صددرصد. شک نکنید که با تیم‌ملی به برزیل می‌روم و جام جهانی هم بازی می‌کنم.

     
آی اسپورت
2014-03-14 20:09:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر