فهرست

مسجدسلیمان یک امتیاز تا لیگ برتر

آی‌اسپورت‌ ـ نفت مسجدسلیمان امروز هم شاهکار کرد. آنها در یک بازی پرگل و جذاب با نتیجه 4 بر 3 ابومسلم را شکست دادند تا به امتیاز 40 برسند، امتیازی که ضامن حضور آنها حداقل در پلی آف لیگ برتر خواهد بود.

نفت مسجدسلیمان 23 امتیاز بازی انجام داده و 40 امتیاز اندوخته و 3 تیم ایرانجوان، پیکان و پارسه نفت را تعقب می‌‌ کنند. ایرانجوان یک بازی کمتر از نفت انجام داده و در دو هفته باقیمانده با 2 تیم مس رفسنجان، البدر بندرکنگ بازی انجام خواهد کرد. این در حالی است که پیکان در دو هفته باقیمانده با نفت و گاز گچساران و پرسپولیس شمال مسابقه می‌‌ دهد، پارسه هم 3 بازی دارد و در صورت پیروزی در هر 3 آن 42 امتیازی خواهد شد.حساس ترین بازی های  آنها با پاس و یزدلوله خواهد بود.

اما 3 تیم تعقیب کننده تنها کورسوی امیدی به صعود دارند چون کار نفت مسجدسلیمان ساده تر است، آنها در هفته آخر میهمان آلومینیومی هستند که اگرچه خطر سقوط را حس می‌‌ کند اما با توجه به بازی های عقب مانده ممکن است به میانه های جدول هم برسد.اگر نفت بازی آخر را ببرد با اقتدار به لیگ برتر می رود اما با یک تساوی هم احتمالا صعود می کنند مگر اینکه پایین دستی ها همه بازی هایشان را ببرند .

در حال حاضر شاگردان بهروز مک وندی پس از فولاد، استقلال خوزستان، نفت آبادان، استقلال اهواز چهارمین تیمی هستند که به سطح اول فوتبال ایران خواهند رسید. البته اینکه سازمان لیگ اجازه بدهد این تیم در لیگ برتر شرکت کند یا نه موضوع دیگری است.

شما هم می‌‌ توانید سرنوشت گروه ب لیگ دسته اول را پیش بیینی کنید. گروهی که فشردگی اش کمی بیشتر از گروه الف است.

     
آی اسپورت
2014-03-14 20:16:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر