فهرست
24 خاطره از مرد شماره 24: از ارتفاع، تاریکی و مار می‌ترسم
24 خاطره از مرد شماره 24: از ارتفاع، تاریکی و مار می‌ترسم

24 خاطره از مرد شماره 24: از ارتفاع، تاریکی و مار می‌ترسم

آی اسپورت- صحبت هایی هم که هادی نوروزی در این سال ها کرده می تواند مروری باشد بر زندگی ورزشی وی و حضور او در پرسپولیس. با توجه به این که شماره نوروزی 24 بود، سایت کاپ مروری داشته بر 24 جمله از وی که یادآور روزهای آغازین فوتبال او، پاس های گلش در دربی و انتقال وی از پرسپولیس به نفت بود.
1- من از چهار چیز می ترسم: مصدومیت، ارتفاع، تاریکی و مار.
2- وقتی سوار هواپیما می شوم به خودم می گویم: بابا تو مرد گنده‌ای! این کارها چیست؟ و بعد هم خودم را با صحبت با دیگران سرگرم می‌کنم تا سفر تمام شود
3- بچگی خیلی شیطان و بازیگوش بودم. آن موقع‌ها با دوستانم مار می گرفتیم. من یک پا مارگیرم. الان هم میگیرم و فرار می کنم!
4- وقتی که 18 سال داشتم و تازه به تیم ملی جوانان دعوت شده بودم، در یکی از زمین های شمال مچ‌پایم پیچ خورد و تا 6 ماه نتوانستم بازی کنم. خیلی عقب ماندم. به همین خاطر از مصدومیت خیلی می‌ترسم.
5- قبل از بازی با مس کرمان زود از کوره در رفتم، اتفاقاتی افتاد که نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم، همه چیز هم‌اکنون تمام شده و من هم از گل‌محمدی عذرخواهی کردم.
6- با دو پاس گلی که در دربی دادم، الان شده‌ام هادی رفت و برگشت
7- باور نمی کنید دادن پاس گل در 2 دربی رفت و برگشت چه لذتی دارد.همین که خوشحالی، فریادها و اشک شوق هواداران را میبینی از هر چیزی برایت با ارزش تر است.
8- تیم پرسپولیس و هوادارانش را با هیچ تیمی مقایسه نکنید. حتی استقلال 9- یک سری حرفها واقعا خنده دار بود. حرف هایی از این قبیل که می گفتند پرسپولیس سقوط می کند.فقط باید به این ادعاها می خندیدیم.
10- خیلی دوست دارم ۱۰۰ هزار نفر برای بازی با الهلال به آزادی بیایند.من مطمئنم که این اتفاق رخ خواهد داد.
11- تا قبل از اینکه ما در دربی به استقلال گل بزنیم قضاوت حق‌وردی خوب بود اما بعد از آن شرایط تفاوت کرد و حق‌وردی تمام صحنه‌های ۵۰ - ۵۰ را به نفع استقلال سوت می‌زد. او حتی یک پنالتی صددرصد هم برای ما نگرفت، این در شرایطی بود که کوچکترین برخورد را برای استقلال خطا می‌گرفت.
12- خیلی دوست داشتم چهارمین گل خودم را در دربی بزنم و شادی گل مخصوصی را اجرا کنم ولی نشد. حالا بماند چه می خواستم بکنم...ان شالله به وقتش.
13- الان شده‌ام هادی رفت و برگشت و نمی‌توانم بگویم که به خاطر این دو تا پاس گل چقدر خوشحالم.
14- درست است که لیگ و جام حذفی را از دست دادیم اما در دربی‌ها و همینطور در آسیا نشان دادیم که پرسپولیس حتی با وجود همه مشکلات و نداری‌ها تیم بزرگی است.
15- دوست دارم همیشه در بال راست بازی کنم. هر چه باشد هفته‌ها در این پست بازی کرده‌ام و جا افتاده‌ام. مخصوصا که الان دیگر مزه پاس گل دادن را هم چشیده‌ام.
16- در بندر عباس هر قدمی که بر می داشتیم زیر پایمان سنگ بود. به آقای صالحی گفتم اگر این سنگ‌ها به ما برخورد کند باید چه کنیم که می‌گفت مسئله خاصی نیست. برخی شان حتی پاره آجر بود. داوران ما همه چیز را تمارض می‌بینند و به جای اعلام پنالتی به من کارت زرد دادند.
17- من در جام جهانی بعد از ایران، طرفدار اسپانیا بودم .
18- فکر می‌کنم آلمان قهرمان جام جهانی 2014 شود. بازی آلمان را خوب دیدم، تیمی که همیشه در نیمه نهایی جام جهانی حاضر است و حرف برای گفتن دارد.
19- من روزنامه‌ها را نمی‌خوانم و نمی‌دانستم که بازیکنان ملوان چه صحبت‌هایی کرده‌اند
20- متاسفانه عده‌ای معدود که معلوم بود به صورت خطی شعار می‌دهند در هنگام حضور من در نفت، علیه من موضع گرفتند که نمی‌شود نامشان را هوادار گذاشت.
21- چون به صورت قرضی به نفت رفتم شماره 24 را بازیکنی به تن نکرد و خودم در بازگشت به پرسپولیس این شماره را می‌پوشم.
22- باید بگویم اگر چه دل کندن از پرسپولیس خیلی سخت است اما چاره‌ای نیست چون دلم می‌خواهد بازی کنم و نیمکت‌نشین نباشم.
23- می خواهم خاطره پنالتی ام به سپاهان را از ذهن همگان پاک کنم.
24- از هواداران می‌خواهم من را حلال کنند، روزهای خوب و بد داشتم اما همیشه با تمام وجودم در خدمت پرسپولیس بودم و هرگز برای این تیم کم نگذاشتم. همینجا جا دارد باز هم از مسئولین باشگاه تشکر کنم که این راه را برایم باز کردند که بتوانم با بازی در تیم دیگر به شرایط ایده‌آل برسم.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-10-02 21:06:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر