فهرست
حمله نکونام به لیدرها و بوقچی‌های پرسپولیس
حمله نکونام به لیدرها و بوقچی‌های پرسپولیس

حمله نکونام به لیدرها و بوقچی‌های پرسپولیس

آی اسپورت - جواد نکونام کاپیتان تیم ملی که در روزهای اخیر کنار خانواده هادی نوروزی بوده، از یک موضوع شدیدا گلایه می کند. بازیکن سایپا، پس از حضور در مراسم تشییع پیکر این بازیکن در ورزشگاه آزادی، در اینستاگرام خود می نویسد: «امروز داشتم مصاحبه بعد از بازی پرسپولیس نفت را می خواندم، دلم به درد آمد واقعا، می‌گفتند این بازوبند برایش گشاد است، نوروزی و کفشگری لیاقت ندارند، امروز همان نان به نرخ روز خور ها می گفتند نوروزی تیمت رو بردار و بیا، چرا زنده بود تشویق نشد؟ مردم عزیز چه آبی چه قرمز بدانید سکوها دست مردم نیست، دست یه مشت ....، تو را به خدا قدر اینجور بازیکنان‌تان را بدانید، درست است توی چشم نیستند و محبوب سکوها نیستند ولی همه می دانند که لیاقتشان بیشتر از این است، هادی رفت ولی قدر امثال هادی که در این فوتبال زیادند را بدانید.»
به خوبی پیداست منظور نکونام بوقچی های پرسپولیس هستند که در طول فصل تعیین می کنند هواداران چه بازیکنانی را تشویق کنند. این بوقچی ها به طور کامل مراسم تشییع جنازه نوروزی را در اختیار داشتند و آن را رهبری می کردند.

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2015-10-03 11:36:40
نظر دهید

۵ نظر
اسمان
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۴۴
اقای نکونام در تیم اختلاف نینداز.اون یه بازی بود هادی در قلب هوداران است تو الان جو پرسپولیس بهم نزن.
رضا یا
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۴۴
واقعا حرف درستی زده
من بعد از مرگ هادی خیلی خوشحال بودم که درسته ازش انتقاد کردم ولی هیچ وقت بهش توهین نکردم
خیلی جالبه الان همه تو فضای مجازی عکس پروفایلشونو هادی گذاشتن پس اون همه بی احترامی های که تو سال های اخیر بهش شد رو کی بهش می گفت؟
خوبه قدر ادم هارو تا وقتی هستن بدونیم
همین درخشان بد بود اره چرا توهین کنیم بهش؟یا دایی یا کریمی
چه خوبه مثه هادی هیچ وقت اخلاقمونو نبازیم
این مورد بالا درباره بازیکنای حرف هم صدق می کنه چرا اصن توهین کنیم ابی و قرمز هم نداره
توهین می شه حق الناس و تا طرف نبخشه می خای 1000 سال برو حج یا 1000 رو به 1000 فقیر غذا بده خدا حق الناس رو نمی بخشه
رعایت کنیم از این به بعد
مثه هادی...
مرتضی
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۴
جناب اسمان. حرفی که زده اتفاقا خیلی هم بجا بوده. منم بولله استقلالی و طرفدار نکو نیستم. ولی باید درک کنی که سکو های تیم هارو یه مشت بوقچی میگردونن تا طرفدار واقعی. قرمزو ابی و سبز و زرد هم نداره. همین سپاهانیا نبودن هفته پیش بعد 13 هفته نباختن اون کارو کردن با سرمربیشون؟؟؟ ینی تو میتونی یه تیمو به من معرفی کنی تو کل دنیا که 13 هفته نبازه بعد به جای اینکه سر مربی رو تشویق کنن پدر مادرشوبیارن جلو چشمش؟؟ ایا میخوای من باور کنم که این حرکت از طرف طرفدار واقعی بود و بوقچی که از جای دیگه تغذیه میشد بی تقصیر؟؟ نمونه دیگش 2سال پیش فولاد. نمونه ی دیگش همون 2 سال پیش تراکتور. اگه خواستی بگو تا بازم مثال بزنم تا درک کنی بوقچی پدر صاحاب این فوتبالو در اورده و نکو اتفاق خیلی حرف قشنگی زد.....
-
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۰۰
این حرفو بعضی از پیشکسوتای پرسپولیس هم گفتن
-
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۲
راست گفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر