فهرست
شماتیک رویایی تیم امید برای رسیدن به المپیک: اینکردیبلز!
شماتیک رویایی تیم امید برای رسیدن به المپیک: اینکردیبلز!

شماتیک رویایی تیم امید برای رسیدن به المپیک: اینکردیبلز!

آی اسپورت - تیم امید ایران در اولین بازی مسابقات غرب آسیا، دو گل به بحرین زد و شروعی امیدوار کننده داشت. امیدهای ایران، دی و بهمن امسال باید در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا، برای سهمیه المپیک بجنگند. در آن مسابقات، احتمالا ستاره‌هایی مثل آزمون، جهانبخش، کنعانی و عزت اللهی هم به این تیم اضافه می‌شوند تا امیدهای ایران با پرستاره‌ترین تیم تاریخ‌شان مقابل حریفان آسیایی قرار بگیرند.
تیم زیر، ترکیب رویایی ایران در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیاست. در دوره‌های قبل، داشتن چند بازیکن لیگ برتری و یکی دو بازیکن بزرگ برای تیم امید، امتیاز ویژه‌ای محسوب می‌شد اما هر 11 بازیکن این تیم در حال حاضر یا لژیونر شده‌اند، یا ستاره‌های بزرگ تیم‌شان در لیگ برتر هستند. در خط هافبک آنقدر ترافیک بازیکنان بزرگ زیاد است که خاکپور علاوه بر بازیکنانی تیم زیر، می‌تواند از بازیکنانی مثل ترابی، ثاقبی، کمندانی، نقی‌زاده، محسن کریمی، رضاوند، اسماعیلی‌فر و آقایی هم استفاده کند. لیست بلند ستاره‌هایی که در تیم باشگاهی‌شان فیکس هستند اما کار سختی برای بازی در تیم امید دارند. وکیا و عبدالله‌زاده، دو غایب بزرگ تیم امید هستند. وکیا تا آخر فصل مصدوم است و احتمالا چشمی جای او را در خط دفاع تیم امید می‌گیرد. عبدالله‌زاده هم فعلا اجازه خروج از کشور را ندارد. مگر اینکه تا آن زمان، اتفاق جدیدی رخ داده باشد.

در ترکیب رویایی تیم امید برای مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا، 5 بازیکن سابقه بازی برای تیم بزرگسالان را دارند و 3 بازیکن دیگر هم قبلا به تیم ملی دعوت شده‌اند. این تیم رویایی، دست خاکپوری است که بر خلاف بازیکنانش رزومه چندانی در مربیگری ندارد. مربی که اگر نتواند این تیم را به المپیک ببرد، حسرتی تاریخی برای فوتبال ایران باقی خواهد گذاشت.


کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-03 17:56:24
نظر دهید

۳ نظر
amir
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۲۵
rozbe rast khub nist- bayad esmaeilfar o bzare ke defa rast ham mitune bashe`
-
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۴۲
محسن کریمی باید باشه
-
يكشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴، ۰۳:۱۲
این تیم سوراخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر