فهرست
فدراسیون فوتبال آرژانتین به دنبال مارتینو
فدراسیون فوتبال آرژانتین به دنبال مارتینو

فدراسیون فوتبال آرژانتین به دنبال مارتینو

آی اسپورت- خولیو گروندونا رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین اعلام کرده است پس از پایان جام جهانی پیش رو، تاتا را به کادر مربی گری راه راه پوشان اضافه خواهد کرد. ظاهرا گروندونا قصد دارد از بین دیگو سیمئونه یا تاتا مارتینو یک نفر را به عنوان مربی آلبی سلسته پس از جام جهانی انتخاب کند و از این دو مربی خواسته شرایطشان را برای کار در این تیم به وی اعلام کنند.

مربی بارسا علاقه دارد به یکی از آرزوهایش در زندگی که همان مربی گری در تیم ملی آرژانتین است برسد و سیمئونه نیز گفته است دوست دارد چند سالی در بیسنته کالدرون بماند و پس از آن ادامه ی حرفه اش را در سری آ دنبال کند.

قرارداد دوساله ی مارتینو شامل بندهایی است که طرفین را مجبور می کند به قراردا پایبند بمانند. اگر تاتا تصمیم بگیردپست مربی گری آرژانتین را بپذیرد بارسا می تواند از این مربی درخواست غرامت کند. اگرچه به نظر می رسد باتوجه به رابطه ی خوب طرفین احتمالا مشکلی برسر این انتقال وجود نداشته باشد.

از طرفی به نظر می رسد هیچ مشکلی بین تاتا و سابه یا وجود ندارد چرا که منابع خبری آن هارا در حال صحبت کردن در کمپ تمرینی بارسا در روز پنجشنبه دیده اند.

از طرف دیگر منابع آگاه خبر داده اند مدت زمان اجاره نامه ی منزل مارتینو تا پایان ماه می است و این یعنی احتمالا این مربی ارژانتینی از وضعیتش در باشگاه مطمئن نیست.

     
آی اسپورت
2014-03-14 22:13:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر