فهرست
گزارش آماری: معرفی بازیکنان تیم ملی امید
گزارش آماری: معرفی بازیکنان تیم ملی امید

گزارش آماری: معرفی بازیکنان تیم ملی امید

دروازه بان ها؛ کبریت بی‌خطرها روی نیمکت
محمدرضا اخباری (تراکتورسازی): گلر فیکس تیم ملی المپیک در مرحله گروهی هم دروازه‌بان اصلی تیم خاکپور بود. اخباری در هفت دیدار لیگ این فصل، سه کلین‌شیت ثبت کرد. چهار بار دروازه‌اش باز شد و در تنها دیدار جام حذفی هم در کمتر از بیست دقیقه‌ای که در زمین حضور داشت، یک پنالتی گرفت و گلی هم نخورد.
 
علی محسن زاده (خونه به خونه): گلر تیم ملی جوانان پس از حضور ناموفق و نیمکت‌نشینی در ذوب‌آهن و نفت تهران به لیگ یک رفت. محسن‌زاده حالا در این لیگ هم فرصت بازی پیدا نمی‌کند.
 
امیر عابدزاده (بدون تیم): پسرِ احمدرضا عابدزاده خیلی زود از لیگ برتر ایران هم کنار گذاشته شد. امیر فعلا بدونِ تیم مشغول تمرینات انفرادی است.
 
 
مدافع‌ها؛ با تجربه‌ها
 صائب محبی (ذوب آهن): محبی فقط 109 دقیقه برای ذوب‌آهن در فصل جدید به میدان رفت.

محمدحسین مرادمند (پدیده): مرادمند که در سپاهان کمتر فرصت بازی پیدا می‌کرد در این فصل زوج موفقی با پراهیچ بست. محمدحسین حالا در شش دیدار پدیده به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند.

محمد دانشگر (نفت تهران): دانشگر که ابتدای این فصل از فجر به نفت تهران آمده، در تمام بازی‌ها روی نیمکت نشسته بود. دانشگر همراه وینگادا با تیم ملی امید به اینچئون رفته بود.
 
علی عبدالله‌زاده (نفت آبادان): مدافع کناری نفت آبادان در ابتدای فصل از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشت که با مخالفت مدیران نفت در آبادان ماندگار شد. عبدالله‌زاده در 390 دقیقه از هشت هفته لیگ یک هم حضور داشت و یک گل هم به ثمر رساند. او فصل گذشته هم یک گل برای نفت زد.
 
میلاد محمدی (راه آهن): میلاد از هفت دیدار راه‌آهن در شش مسابقه حضوری کامل داشت و 627 دقیقه در لیگ به میدان رفت.
 
رضا علیاری (نفت تهران): علیاری تازه دو بازی است که به جای حمدی‌نژاد در دفاع چپ قرار می‌گیرد.
 
هافبک‌ها؛ بهترین‌های لیگ
 روزبه چشمی (استقلال): چشمی در این فصل در هر هفت دیدار استقلال حضوری کامل داشت. البته چشمی در مرحله مقدماتی هم مانند دیدار با بحرین در پست دفاع به میدان رفته.

احمد نوراللهی (پرسپولیس): هافبک پرسپولیس 360 دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد.
 
علی کریمی (سپاهان): هافبک دفاعی تیم فرکی در تمام بازی‌های لیگ به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند.
 
میلاد کمندانی (پرسپولیس): برانکو هنوز علاقه‌ای به بازی گرفتنِ کمندانی ندارد و فقط 100 دقیقه از لیگ پانزدهم را تجربه کرده است.
 
ماهان رحمانی (سایپا): با توجه به حضور نکونام، صادقی و شاه‌علیدوست در این فصل فقط دو بازی ماهان به میدان رفت که در هر دو بازی هم تعویض شد.
 
 
فرشید اسماعیلی (استقلال): هافبک شیرازی استقلال در دیدار نخست این تیم مقابل سیاه‌جامگان نُه دقیقه به میدان رفت.
  
احسان پهلوان (ذوب آهن) : احسان گزینه مناسبی برای جانشینی حدادی فر بود. پهلوان فقط سیزده دقیقه از لیگ امسال را از دست داد و یک گل هم به ثمر رساند.
 
محسن کریمی (استقلال) : کشف قلعه‌نویی کمتر از سیصد دقیقه حضور در لیگ پانزدهم را تجربه کرد. محسن دو گل هم برای استقلال زد.
 
 شاهین ثاقبی (تراکتورسازی) : بازیکن قهریِ تراکتور فقط یک دیدار به طور کامل در ترکیب حضور داشت. هر چند که 163 دقیقه هم به عنوان یار تعویضی تجربه حضور در زمین را دارد.
 
حسین فاضلی (سپاهان) : بال کناری سپاهان که در مرحله گروهی المپیک هم برای تیم خاکپور بازی گرفته شد، هنوز در سپاهان به میدان رفت.
 
 مهاجمان‎‎‏‎‎؛ عالی..عالی..عالی
 امیر ارسلان مطهری (نفت تهران) : مهاجم نفت تهران از هفته نخست لیگ مصدوم شد و تازه به عنوان یار تعویضی به زمین می‌آید. او هنوز در لیگ هم گلی نزده است.
 
 مهرداد محمدی (راه آهن): مهرداد سومین گلزن برتر لیگ برتر است. او در 630 دقیقه‌ای که به میدان رفت چهار گل زد.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-03 19:24:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر