فهرست
ونگر: بنتنر فقط تا پایان این فصل با ما قرارداد دارد
ونگر: بنتنر فقط تا پایان این فصل با ما قرارداد دارد

ونگر: بنتنر فقط تا پایان این فصل با ما قرارداد دارد

آی اسپورت- آرسن ونگر اشاره کرده است نیکلاس بنتنر مهاجم دانمارکی باشگاه در پایان فصل این باشگاه را ترک خواهد کرد.

پیشتر در خبری مفصل اعلام شد که توپچی ها از این مهاجم دانمارکی به دلیل خبرهای رسیده از کپنهاگ مبنی بر درگیری این مهاجم در شرایط غیر عادی با یک راننده ی تاکسی از وی توضیح خواسته اند.

ونگر می گوید هنوز با بنتنر در مورد این اتفاق صحبت نکرده است ولی وقتی از وی در مورد راه حل نهایی در مورد این مهاجم سوال شد، سرمربی فرانسوی به این جمله اکتفا کرد:«او در پایان فصل قراردادش با ما تمام می شود.»

وی ادامه داد:«کسی به او اجازه ی رفتن به کپنهاگ را نداده بود و او به دلیل این رفتار جریمه خواهد شد. صادقانه بگویم من واقعا نمی دانم آن جا چه اتفاقی افتاده است چرا که هنوز با او صحبت نکرده ام.»

«تنها چیزی که می توان در این مورد گفت این است که او هیچ کاری برای انجام دادن در کپنهاگ نداشته است.»

«اگر او در اینجا دردسری ایجاد کرد نمی دانم، با او جمعه صحبت خواهم کرد.»

بنتنر به دلیل مصدومیت در ترکیب تیم آرسنال که در بازی با بایرن مونیخ شکست خورد نبود و پیشتر اعلام کرده بود از نقشش در تیم آرسنال به عنوان بازیکن جانشین راضی نیست.

او به رسانه ها گفته بود:«اگر بازیکنی را پیدا کردید که از نشستن روی نیمکت راضی باشد فکر می کنم اوباید بهدنبال شغل دیگری باشد.»

«من میخواهم در تیم بازی کنم. هیچ شکی در این نیست. من سالم هستم و خوب تمرین می کنم. ولی این که چرا انتخاب نمی شوم به مربی مربوط است. و اگر او تصمیم دیگری نیز بگیرد باز این مساله به خود او مربوط است.»

     
آی اسپورت
2014-03-14 23:12:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر