فهرست
گزارش تمرین تیم ملی در دبی/ لژیونرها اضافه شدند
گزارش تمرین تیم ملی در دبی/ لژیونرها اضافه شدند

گزارش تمرین تیم ملی در دبی/ لژیونرها اضافه شدند

آی اسپورت- تیم ملی فوتبال ایران امروز تمرین خود را با حضور تمامی نفرات در شهر دبی برگزار کرد. نکاتی از تمرین ملی‌پوشان را که در سایت فدراسیون منتشر شده‌است می‌خوانید:

* امروز بازیکنان تیم ملی فوتبال در گرمای شدید و رطوبت بالای شهر دوبی به تمرین پرداختند. این تمرین از ساعت 18 آغاز شد و ملی پوشان زیر نظر کادر فنی به انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند.
* مسعود شجاعی، پژمان منتظری و اشکان دژاگه که بعد از پایان بازیهای باشگاهیشان در قطر به اردوی تیم ملی اضافه شده اند، پس از دقایقی از آغاز تمرین به زمین چمن باشگاه ایرانیان دوبی آمدند و زیر نظر دیه گو تمرین کردند. آنها بعد از گرم کردن و بازی با توپ در گوشه ای از زمین به بازی تنیس فوتبال پرداختند. سید جلال حسینی هم در کنار این سه بازیکن تمرین کرد.
* آندرانیک تیموریان هم که ساعتی پیش از شروع تمرین به هتل محل اقامت تیم ملی رسیده بود، پس از حضور در کنار زمین به سالن باشگاه ایرانیان دوبی رفت تا تمرین ریکاوری را انجام دهد. او شب گذشته برای ام صلال در لیگ قطر به میدان رفته بود.
* سایر بازیکنان هم به روال روزهای گذشته بعد از آماده شدن برای تمرین و گرم کردن، تمرینات تاکتیکی خود را زیر نظر سرمربی تیم ملی برگزار کردند.
* امروز رطوبت هوای شهر دوبی حدود 80 درصد بود و همین مساله باعث شد تا بازیکنان در میانه های تمرین با تعویض لباسهای خود ادامه تمرینات را برگزار کنند. رطوبت تمرین به حدی بالا بود که برخی از بومی‌های شهر دوبی هم از این میزان رطوبت در این ماه از سال تعجب کرده بودند. با وجود این شرایط آب و هوایی بازیکنان تیم ملی تمرین خود را انجام دادند تا بیش از پیش آماده دیدار روز پنج شنبه برابر عمان شوند.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-03 23:01:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر