فهرست

آلابا: در زدن ضربات آزاد از بکهام و رونالدو تقلید می کنم

آی اسپورت- دیوید الابا مدافع چپ باشگاه بایرن مونیخ در مصاحبه ای که با سایت رسمی باشگاه بایرن داشت از علاقه ی خود به سبک ضربه زدن بکهام و رونالدو در ضربات آزاد خبر داد و واژه ی "مجذوب" را بکار برد او اعلام کرد که برای یادگیری این توانایی ساعت ها به تماشای فیلم های بکهام و رنالدو می پردازد.


این مدافع 21 ساله در دیدار برابر زسکا و شالکه موفق شد دو بار از این توانایی اش استفاده کنرده و از روی ضربات آزاد برای بایرن گلزنی کند.


او در مصاحبه ی خود می گوید:" بازیکنان متخصص بسیاری در زدن ضربات ازاد در فوتبال جهان وجود دارند اما تکنیک دیوید بکهام و کریس رونالدو برای من جذاب تر است."


"چندی پیش که من برای آکادمی بایرن بازی می کردم ساعت های زیادی را صرف تماشای فیلم های بکهام و رونالدو از یوتوب می کردم از تماشای این فیلم ها شما حداقل یکی دو نکته می آموزید."


مربی باشگاه بایرن پپ گواردیولا اخیرا در اظهار نظری آلابا را اینگونه توصیف می کند:" یک انسان و بازیکن برجسته" مدافع ملی پوش اتریش معتقد است در همین زمان کم چند نکته ی مهم را از گواردیولا فرا گرفته است.


آلابا ادامه می دهد:" این باور کردنی نیست که همچین جملاتی را از گواردیولا بشنوم واقعا از این بابت خوشحالم. من نکات زیادی را در همین چند ماه گذشته از او یاد گرفتم من از همه چیز با او صحبت می کنم."


اما پس از 49 بازی بدون شکست در بوندس لیگا بایرن باید شنبه شب به مصاف بایرلورکوزن برود همان تیمی که آخرین شکست بایرن را در بوندس لیگا رقم زد.


آلابا در مورد بازی شنبه شب می گوید:" آن ها همیشه یک رقیب خوب هستند و ما نمی توانیم فکر کنیم که بازی شنبه شب به مانند قدم زدن در پارک است ما باید با تمام قدرت بازی کنیم تا به پیروزی برسیم."


این تعداد باور نکردنی است ( بازی بدون شکست) اما صادقانه بگویم من از آن اطلاع نداشتم و این موضوع مهمی در تیم نیست. ما سعی می کنیم روی چیز های مهم تمرکز کتنیم رکوردها برای ما در اولویت نیست."

     
آی اسپورت
2014-03-14 22:57:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر