فهرست
پیش بازی دورتموند - مونشن گلادباخ؛ طلسم گلادباخ شکسته می شود؟
پیش بازی دورتموند - مونشن گلادباخ؛ طلسم گلادباخ شکسته می شود؟

پیش بازی دورتموند - مونشن گلادباخ؛ طلسم گلادباخ شکسته می شود؟

آی اسپورت – مونشن گلادباخ هنوز پس از تعطیلات ژانویه نتوانسته پیروز شود اما آن ها امیدوارند که بتوانند این طلسم را در وستفالن بشکنند

آن ها در هفته ی قبل توانستند جایگزین تراتشگن را معرفی کنند و این خبر خوبی برای هواداران محسوب می شود. یان سامر دروازه بان بازل در فصل آینده ماموریت حراست از دروازه ی گلادباخ را عهده دار خواهد بود.

گلادباخ که فصل را فوق العاده امیدوار کننده آغاز کرده بود پس از تعطیلان ژانویه دچار افتی محسوس شد و نتوانست آن فرم ایده آل گذشته را حفظ کند.

با این حال آمادگی رافائل مهاجم برزیلی آن ها می تواند خبری امیدوار کننده باشد. رافائل در این فصل 12 گل به ثمر رسانده است.

در آن سو دورتموند که لیگ را تمام شده می بیند  تمرکز خودش را در جام حذفی و لیگ قهرمانان قرار داده است. با این حال آن ها به هیچ عنوان حاضر به از دست دادن رتبه ی دوم لیگ نیستند.لواندوفسکی آماده ی بازی است اما بعید است با توجه به بازی مهم مقابل زنیت، کلوپ ریسک استفاده از او را در این دیدار به جان بخرد. دورتموندی ها در 5 دیدار اخیرشان 4 بار پیروز شده اند و 13 گل نیز به ثمر رسانده اند که این مسئله نشان از آمادگی خوب آن ها دارد.


Borussia Dortmund scheiterte in Gladbach unterm Strich an sich selbst

     
آی اسپورت
2014-03-15 00:33:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر