فهرست
مسیر سخت برانکو؛ چالش یازده نفر!
مسیر سخت برانکو؛ چالش یازده نفر!

مسیر سخت برانکو؛ چالش یازده نفر!

آی اسپورت - وقتی برانکو ایوانکوویچ در ابتدای فصل و بی‌توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی ادعای بزرگ دستیابی به سه جام را مطرح کرد، کسی آن را باور نکرد و البته کاملا عدم باور آنها با توجه به اینکه تیم از جذب بازیکن محروم بود و ۵ ستاره تیم نیز از زمان اعلام این محرومیت تا شروع فصل جدا شده بودند کاملا قابل توجیه بود. برانکو با این امیدواری فصل را برای هوادارانی که طی دو فصل قبل با فراموشی روزهای تلخ و ناکامی، دو قهرمانی را جشن گرفته بودند، استارت زد.

آنها اما اکنون به فینال آسیا راه بافته‌اند و شاید این موقعیت و مصائب آن را تنها هواداران پرسپولیس درک کنند. روزهایی که سرمربی تیم مجبور شده بود با کمبود بازیکن در برخی دیدارها به میدان بروند و رفته رفته با فشار بازی‌ها و مصدومیت و محرومیت‌ها شرایط را سخت‌ و سخت‌تر کرد. برانکو و تیمش اما تمام معادلات را برای ناکامی قابل پیش بینی برای آنها را برهم زدند و اکنون در فینال آسیا حضور دارند.

فردا برای سرخ‌ها روز خاصی خواهد بود، روزی که برای اولین بار به فینال آسیا راه بافته‌اند و روزی که علیرغم شکست در‌ بازی رفت کمتر هواداری است که این ماجرا را پایان یافته بداند و امیدواری در بین تمام آنها برای جبران شکست دو گله در ژاپن موج می‌زند.

1
1

برای اینکه بدانیم آنها چه مسیر سختی را دارند شاید نگاهی به این تصویر تلخ کافی باشد. برانکو که برای چینش ۱۱ نفره تیمش در حساس‌ترین بازی فصل نیز با مشکل و دغدغه همراه است اما رویای بزرگی برای هواداران تیمش در نظر دارد و این را کسانی که هر روز با او در ارتباط هستند کاملا متوجه می‌شوند، حرکات او روزهای پیش از بازی و صحبت‌هایش کاملا شبیه روزهایی است که او و تیمش به نتیجه دلخواه دست یافته‌اند.

کاپیتان دوم تیمش اینچنین در روز قبل از فینال جای خود را با عصایی که ماحصل روزهای کمبود بازیکن و بازیهای پرفشار است در جایی قرار داده که شاید می‌توانست با حضورش یکی از دغدغه‌های پستی که متعلق به سمت راست و اکنون با بکارگیری شجاع خلیل زاده پر کرده، پر کند.

سیامک نعمتی با محرومیتی که نصیبش شده تنها برای اینکه حریف تمرینی در زمین کافی باشد در آزادی حاضر می‌شود و امید عالیشاه با مچ ورم کرده و لباس شخصی برای دقایقی در کنار زمین حاضر می‌شود. آنها قهرمان هم نشوند که با این روحیه و جاه‌طلبی که از آنها مشاهده می‌شود دور از انتظار است، قهرمان هواداران لقب گرفته‌اند.

۲۰ ۷  
آی اسپورت
2018-11-09 21:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
ساسان
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
منصوریان هم با محرومیت استقلال از این چالش ها داشت مجبور شد زکی پور بدون یک بازی لیگ برتری رو بگذاره دفاع چپ نورافکن 18 ساله رو بگذاره هافبک دفاعی مجید حسینی 20 ساله رو بگذاره دفاع وسط حقدوست تنها هافبک هجومیش باشه
۴ ۱
110
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۰۶
اورین ولی اینجا بحث اسیاست جایی نمیشه بازی رو بی دلیل و بدون اجازه تیم مقابل لغو کرد. حالا منصوریان خوب بود چرا انداختینش بیرون؟؟؟؟
خوزستانی
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۵۲
11 مرد
11 جنگجو
11 با غیرت
11 سلحشور ایران به همراه فرمانده بزرگ برانکو ایوانکوویچ
و 80 هزار هوادار و میلیونها قلب
حماسه ای دیگر رقم خواهند زد در حد و اندازه حماسه ملبورن
۷
reza
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
این تیم همین الان هم قهرمان است
برانکو وپرسپولبس فینالیست لیگ قهرمانان اسیا هستند همین الان هم پرافتخار ترین تیم ایرانی در لیگ فهرمانان اسیااست همه این افتخارات در طی سه سال ونیم اتفاق افتاد دوبار در نیمه نهایی پی در پی رفتیم ویکبار هم فینالیست شدیم در لیگ قهرمانان اسیا متخصص اسیا در سه جانبه افتخاری ندارد بجز یکبار در نیمه نهایی اومده وحذف شد البته بدترین نتیجه یک تیم ایرانی در لیگ قهرمانان اسیا بنام استقلال ایران است
دم برانکو گرم که پرسپولیس را فینالیست اسیا کرد و هنوز هم شانس قهرمان شدن هم داریم انشاالله و اگر هم نشدیم فدای سر برانکو و سربازانش
الان دیگه فینالیشت شدن فقط ارزوی ما هواداران نیست دیگر برای قهرمان شدن هم میکنیم امسال نشد سال اینده بازهم هستیم
این تیم همین الان هم واسه من هوادار قهرمان است فردا از تهران پارس به ورزشگاه میروم حتی اگر قهرمان نشوییم هم به احترام پرسپولبس خواهم ابستاد
۹
مجید
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
فردا برانکو تبدیل به بران میشه..بازنده اید....
۲ ۱
...
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
چطوری کارشناس؟ نظری درباره بازی کیسه و ماشینا استیلرز نداری؟
666
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
درود به غیرت شون؛ مهم نیست فردا چه نتیجه ای به دست بیاد به پرسپولیس افتخار میکنیم.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر