فهرست

درخواست ویژه سبک دست: داشتن حق انتخاب مدیرعامل استقلال

آی اسپورت - اختلاف‌های پنهانی که میان حامی مالی باشگاه استقلال و افشارزاده وجود دارد ممکن است در نهایت موجب ایجاد تغییراتی در مدیریت باشگاه استقلال شود.
چند روز پیش وقتی سبک‌دست به دلیل همین مشکلات باشگاه استقلال را ترک کرد و حتی کارمندهایی که خود به باشگاه آورده بود را با خود برد این ذهنیت که میان او و افشارزاده اختلاف نظرهای فراوانی وجود دارد، بیش از پیش تقویت شد. بعد از این ماجرا بود که زمزمه‌هایی مبنی بر شروط سبک‌دست برای بازگشت دهان به دهان شد. گفته می‌شد که سبک‌دست از وزارت ورزش خواسته چنانچه آنها مایل به ادامه همکاری هستند اجازه دهند که خودش مدیرعامل انتخاب کند و دو عضو هیات‌مدیره را نیز خود روی این صندلی قرار دهد؛ شروطی که شاید به زودی با موافقت وزارت ورزش و جوانان روبه‌رو شود و حرف حامی مالی باشگاه استقلال که تاکنون 11 میلیارد تومان به این باشگاه کمک کرده، به کرسی بنشیند.
یکی از دغدغه‌هایی که سبک‌دست تاکنون از آن در محافل خصوصی صحبت کرده همین انتخاب‌ها است. در واقع او حق خود می‌داند که چون رقم‌های چشمگیری به باشگاه استقلال کمک می‌کند، حق انتخاب مدیرعامل یا اعضای هیات‌مدیره را داشته باشد که تاکنون این خواسته محقق نشده است و همین مساله زمینه‌ساز اختلاف‌های بسیاری میان دو طرف شده است.
منبع: ایران ورزشی
کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-10-04 09:44:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر