فهرست
پیش بازی مالاگا - رئال مادرید؛ به سوی قهرمانی از مسیر روسالدا
پیش بازی مالاگا - رئال مادرید؛ به سوی قهرمانی از مسیر روسالدا

پیش بازی مالاگا - رئال مادرید؛ به سوی قهرمانی از مسیر روسالدا

آی اسپورت - رئال مادرید 17 بازی است که در لا لیگا شکست نخورده است و مالاگا به دنبال راهی است که بتواند این رکورد را تسلیم کند. البته آن ها فصل قبل موفق شدند مادرید را در خانه 3-2 شکست دهند اما همه می دانیم که این رئال نسبت به فصل قبل بسیار بی رحم تر شده است.

مالاگا به لطف نمایش های خوب چند هفته ی اخیرش از انتهای جدول فاصله گرفته و اکنون در رتبه ی 13 جدول رده بندی جا خوش کرده است

شاگردان آنجلوتی در 5 بازی اخیرشان در لا لیگا 15 گل به ثمر رسانده اند که این آمار تن هر حریفی را به لرزه می اندازد. به توجه به لغزش های اتلتیکو مادرید و بارسا در هفته های اخیر رئال با اعتماد به نفس بیشتری به دنبال سی و سومین مقام قهرمانی خود در لالیگا است.

رونالدو، بنزما و بیل که این روزها به BBC  شهرت یافته اند بسیار آماده اند و در بازی های اخیر فوق العاده هماهنگ ظاهر شده اند و آنجلوتی امیدوار است تیمش در سایه ی درخشش این 3 بازیکن به تمامی افتخارات ممکن دست پیدا کند.

مالاگا که فصل قبل در آستانه ی صعود به مرحله ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان قرار داشت در این فصل با توجه به از دست دادن مهره های کلیدی اش برای بقا می جنگد و از آن تیم رویایی مانوئل پیگرینی دیگر چیزی باقی نمانده است.

رئال در این دیدار راموس را به علت محرومیت و آربلوا و خدیرا را به علت مصدومیت به همراه نخواهد داشت. به نظر می رسد که واران از ابتدا به جای راموس در ترکیب تیم قرار گیرد.

مالاگا نیز در این دیدار غایبین زیادی دارد. خسوس گومز و سرجیو داردر مهم ترین غایبین مالاگا در این دیدار هستند.

     
آی اسپورت
2014-03-15 00:34:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر