فهرست
چشم‌ها به دربی مادرید؛ رونالدو رکورد شکنی می‌کند؟
چشم‌ها به دربی مادرید؛ رونالدو رکورد شکنی می‌کند؟

چشم‌ها به دربی مادرید؛ رونالدو رکورد شکنی می‌کند؟

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو با انگیزه به ثمر رساندن ۳۲۴مین گلش در رئال مادرید و تبدیل شدن به تنها آقای گل تاریخ باشگاه امروز به کالدرون می رود. ستاره پرتغالی در سه دربی اخیرش گل نزده اما در مجموع در ۲۲ بازی برابر اتلتیکو ۱۵ گل زده است. فقط دی استفانو با ۱۷ گل زده آمار بهتری نسبت به او در دربی های مادرید  داشته است. سانتیانا به اندازه رونالدو گل زده و پوشکاش با ۱۳ ، بوتراگوئنو ، برنابئو و کامپوس با ۱۲ ، رائول با ۱۱ ، آمانسیو ، خنتو ، سنیودو و تریانا با ۱۰ گل در رده های بعدی هستند.
از ۱۵ گلی که ستاره پرتغالی مقابل اتلتیکو به ثمر رسانده ، هفت تایش در ۹ بازی در ویسنته کالدرون بودند. آخرین گلش در کالدرون در ۲ مارس ۲۰۱۲ بود که بازی با تساوی دو بر دو به اتمام رسید.
بازی قبلی رئال در لالیگا در کالدرون برای رونالدو جنجال های زیادی به همراه داشت. رئال با نتیجه ۴-۰ شکست خورد. جنجال اصلی مربوط به بعد از بازی بود که ستاره پرتغالی به همراه دوستانش جشن تولد گرفت و انتشار عکسهای آن مراسم با خشم هواداران همراه شد.رونالدو اخیرا تبدیل به آقای گل تاریخ رئال شده است و بنیتز هم با حرفهایش از او تمجید کرده است و باشگاه هم با برگزاری یک مراسم با شکوه به او ادای احترام کرده است.
کریستیانو البته می داند که در زمینه ضربه کاشته باید بهتر شود. او از ۸۲ کاشته اخیرش فقط دو تا را گل کرده است. او از زمان پیوستنش به رئال با ۳۵۴  کاشته ۲۵ گل زده است یعنی فقط ۷،۱ درصد کاشته هایش گل شده است که به طور مثال با آمار ۵۰ درصدی جونینیو فاصله زیادی دارد.  از ۳۲۳ گل رونالدو در رئال فقط ۲۵ تا یعنی ۷،۷ درصد با ضربه کاشته بوده اند. امسال یازده کاشته زده که هیچ کدام گل نشده است.
منبع: وبسایت 90

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-04 11:27:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر