فهرست
به عشق کاپیتان/ نوروزی خوابید پرسپولیس بیدار می‌شود
به عشق کاپیتان/ نوروزی خوابید پرسپولیس بیدار می‌شود

به عشق کاپیتان/ نوروزی خوابید پرسپولیس بیدار می‌شود

آی اسپورت- درباره پرسپولیس و سرنوشتِ این فصلش در فقدان هادی نوروزی، اولین تحلیل‌ها این بود که شرایط بحرانی این تیم بحرانی‌تر خواهد شد. قرمزها با برانکو ایوانکوویچ لیگ پانزدهم را اصلا خوب شروع نکرده‌اند و حالا با اتفاق تلخی که رخ داده و بدون حضور کاپیتان اول تیم، احتمال این که شرایط از قبل هم بدتر شود بالا رفته است. ضمن این که بازیکنان تیم روحیه خوبی ندارند و به قول اهالی فوتبال «کمر پرسپولیس شکسته شده».
اما این سکه یک روی دیگر هم دارد. در بسیاری از موارد مشابه، ثابت شده که بعد از چنین اتفاقات تلخی ورزشکاران یک تیم به روحیه جمعی و همبستگی بیشتری می‌رسند. یک اندوهِ مشترک، دلها را به هم نزدیک‌تر می‌کند و هم‌تیمی‌ها به یادِ یارِ از دست رفته‌شان هم‌قسم می‌شوند. شاید روحیه فردی تک‌تک بازیکنان پرسپولیس در عزای کاپیتان ازدست‌رفته‌شان زخمی شده باشد اما اتحاد تیمی در پرسپولیس به احتمال زیاد بعد از این اتفاق دردناک محکم‌تر خواهد شد.
پرسپولیسی‌ها هم‌قسم می‌شوند تا یاد کاپیتان فقیدشان را گرامی بدارند و حداقل یک جام برای تقدیم کردن به خاطره او به دست بیاورند. این احتمال کاملا جدی است. آنها از فردا طوری تمرین و بازی می‌کنند که روح هادی از آنها راضی باشد.
این روزها درباره درگذشت هادی نوروزی جمله‌ای که بیش از همه تکرار می‌شود این است: «پرسپولیس ده نفره شد» و مگر نه این که تیم‌های ده نفره گاهی بهتر بازی می‌کنند و بهتر نتیجه می‌گیرند؟

کد: 9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-04 12:14:53
نظر دهید

۲ نظر
گتاب سیتی
يكشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۴۹
مثل اتلتیکو که با مرگ اراگونس قهرمان شد و امسال خونه به خونه و پرسپولیس قهرمان میشن
TVMAZ
يكشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۸
سلام. وقت به خیر.

ویژه برنامه "24"، به یاد هادی نوروزی، امشب ساعت 8 از شبکه مازندران پخش خواهد شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر