فهرست
افشارزاده رفتنی است؛ دروازه‌بان سابق استقلال می‌آید؟
افشارزاده رفتنی است؛ دروازه‌بان سابق استقلال می‌آید؟

افشارزاده رفتنی است؛ دروازه‌بان سابق استقلال می‌آید؟

آی اسپورت - بهرام افشارزاده، مدیر‌عامل باشگاه استقلال این روز‌ها، ماه‌های پایانی حضورش در این باشگاه را تجربه می‌کند، موضوعی که از روز اول معرفی هیات مدیره جدید باشگاه استقلال از سوی مسوولان وزارت ورزش نیز تایید شده بود. در آن مقطع اعلام شد که فعالیت جدید افشارزاده در استقلال مقطعی است. یکی از افرادی که نامش برای مدیر عاملی باشگاه استقلال مطرح شده و منابعی نیز آن را تایید کرده‌اند، «مجید رضایی»، د‌ر‌وازه‌بان اسبق باشگاه استقلال، مدیر سابق اداره کل تربیت بدنی استان قزوین و سرمربی کنونی تیم دسته دومی کاسپین قزوین است.
 مجید رضایی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد او از گزینه‌های مدیر عاملی استقلال است یا نه گفت:«حقیقتش این است که من مذاکرات و صحبت‌هایی با آقای افشارزاده به عنوان مرد بزرگ ورزش ایران و مسئول فعلی باشگاه استقلال داشته‌ام. اگر شرایط به گونه‌ای شود که بتوانیم به استقلال در یک حدی کمک کنیم این کار را خواهم کرد، ولی این که مدیر‌عامل شوم را نمی‌دانم، چرا که در این حد صحبتی نشده و صرفا در حد کمک کردن به باشگاه استقلال مذاکراتی شده است. من افتخار می‌کنم که دوره‌ای در استقلال حضور داشتم و اگر حتی یک جای کوچک هم باشد و بتوانم در آنجا به استقلال کمک کنم، حاضرم به این باشگاه خدمت کنم. درباره مدیر عاملی همان طور که گفتم مستقیما با من صحبتی نشده، ولی درباره کمک کردن بحث‌هایی داشته‌ایم.»
رضایی در پایان و در پاسخ به این سوال که از چه زمانی قرار است به استقلال کمک کند، گفت: «هنوز زمان دقیق آن مشخص نشده است.»
 
منبع: ایسنا

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-04 12:34:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر