فهرست
پیش بازی ورونا - اینتر؛ پسران ماتزاری در رویای چمپیونزلیگ
پیش بازی ورونا - اینتر؛ پسران ماتزاری در رویای چمپیونزلیگ

پیش بازی ورونا - اینتر؛ پسران ماتزاری در رویای چمپیونزلیگ

آِی اسپورت - اینتر اعتماد به نفس خوبی خواهد داشت زیرا ورونا از آن فرم خوب گذشته در بازی های خانگی برخوردار نیست و شاگردان ماتزاری به امید پیروزی راهی استادیوم مارک آنتونیو بنتگودی خواهند شد.

ورونا گرچه در نیم فصل اول همه را تحت تاثیر قرار داده بود اما در نیم فصل دوم آن عملکرد خوب را ارائه نداد. آن ها 5 بازی است که در خانه پیروز نشده اند هرچند دیدار های آنان  در برابر تیم های بالای جدول بوده است.

اینتر در نیم فصل دوم روند خوبی را داشته است. اوج شاهکار آنان ارائه ی نمایشی کاملا نزدیک  برابر رم آن هم در المپیکو بود که تحسین همگان را در پی داشت. آن ها همچنین هفته قبل  نیز توانستند یکی دیگر از تیم های خوب سری آ یعنی تورینیو را شکست دهند.

اینتر اکنون تنها 1 امتیاز کمتر از فیورنتینا اندوخته و چشم به رتبه ی چهارم جدول دارد البته آن ها به شدت توسط تیم های پایین تر همچون همین ورونا تهدید می شوند. ورونا در صورت پیروزی بر اینتر به فاصله ی 1 امتیازی این تیم خواهد رسید.

اینتر در بازی رفت توانست 4-2 ورونا را در سن سیرو شکست دهد. اینتری ها در این دیدار ژوان ژسوس را به علت محرومیت در ترکیب خود نخواهند داشت.

     
آی اسپورت
2014-03-15 00:35:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر