فهرست
پیش بازی استون ویلا - چلسی؛ آبی ها در حیاط خلوت
پیش بازی استون ویلا - چلسی؛ آبی ها در حیاط خلوت

پیش بازی استون ویلا - چلسی؛ آبی ها در حیاط خلوت

آی اسپورت - شاگردان مورینیو با 7 امتیاز اختلاف در صدر جدول رده بندی قرار گرفته اند اما منچستر سیتی که 9 امتیاز کمتر از آن ها دارد، 3 بازی عقب افتاده نیز پیش رو خواهد داشت.

درخشش شورله، اتوئو و دمبا با دو پیروزی ارزشمند برای چلسی مقابل فولام و تاتنهام به همراه داشت. تاریخ می گوید که مهاجمان چلسی در این دیدار نیز روز پرکاری را خواهند داشت چرا که چلسی در 9 بازی اخیرش مقابل ویلا، 30 بار موفق به باز کردن دروازه حریف شده است.پیروزی 8-0 در سال 2012 و 7-1 در سال 2010 از جمله نتایج جالب چلسی مقابل ویلا بوده است.

پیترچک در گفتگو با سایت رسمی باشگاه گفت: " ما بازی به بازی پیش می رویم. هنوز راه زیادی باقی مانده است." 

چلسی در 29 بازی در لیگ برتر تنها 22 گل خورده است که این موضوع نشان از کلاس کاری چک درون دروازه دارد. مردان مورینیو که در 14 دیدار اخیر در لیگ برتر شکست نخورده اند دیدار رفت را در استمفوردبریج با پیروزی 2-1 پشت سر گذاشته اند.

استون ویلا که بازی هفته ی قبلش مقابل سیتی به علت حضور این تیم در اف ای کاپ به تعویق افتاده بود، امیدوار است با بازگشت بنتکه به فرم ایده آلش روز سختی را برای چلسی رقم بزند. بنتکه در جریان پیروزی 4-1 مقابل نوریچ 2 گل به ثمر رساند.

ویلا گرچه در رده ی 11 جدول قرار گرفته است اما خطر را همچنان حس می کند زیرا با کاردیف که در رده ی 18 قرار گرفته است تنها 6 امتیاز اختلاف دارد.

ویلا در این دیدار بدون رایان برتراندی که در بند قرار داد قرضی اش با ویلا ذکر شده اجازه ی بازی مقابل چلسی را ندارد، پا به میدان خواهد گذاشت. آن ها همچنین کوژاک و ان زوگبیا را نیز به علت مصدومیت در تیم نخواهند داشت.


در آن سو اشلی کول آماده ی بازی خواهد بود اما حضور تورس و داوید لوئیس در هاله ای از ابهام قرار دارد.

     
آی اسپورت
2014-03-15 00:32:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر