فهرست
کی روش و وزارت ورزش؛ دعوای جدید در راه است؟
کی روش و وزارت ورزش؛ دعوای جدید در راه است؟

کی روش و وزارت ورزش؛ دعوای جدید در راه است؟

آی اسپورت - مصاحبه مسوول حراست سازمان تربیت بدنی نشان می دهد دوباره باید شاهد رویارویی سرمربی تیم ملی و وزارت ورزش و جوانان بود. رضا حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان می‌گوید پرونده ۱۰۰ هزار دلار داده شده از طرف آل اشپورت به کی‌روش از حراست فدراسیون فو‌تبا‌ل به حراست وزارتخانه ارجاع شده است. داستان از این قرار است چند روزی است مسوولان سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از قرارداد ۱۰۰ هزار دلاری کارلوس کی روش و شرکت آل اشپورت به عنوان یک تخلف کی روش نام بردند.در سوی دیگر علی کفاشیان این موضوع را امری عاید خواند و تاکید کرد هیچ تخلفی صورت نگرفته است. رضا حسنی‌خو دیروز در گفت‌و‌گو با ایسنا، با اشاره به این که یک نسخه از اصل قرارداد کا‌ر‌لوس کی‌روش با فدراسیون فو‌تبا‌ل در اختیار حراست وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است، گفت:« باید بررسی‌های لازم انجام شود و کارشناسان در این رابطه نظر بدهند. همه چیز بستگی به نوع قرارداد و بندهایی دارد که در آن ذکر شده است. باید ببینیم که پرداخت چنین رقمی در قرارداد کی‌روش آورده شده است یا خیر؟ که در این زمینه با توجه به اصل قرارداد همه چیز را بررسی خواهیم کرد.»
در سوی دیگر علی کفاشیان، هفته گذشته در گفت و گویی که با فارس داشت نسبت از سرمربی تیم ملی دفاع کرد.او در این مورد گفته بود که بحث ۱۰۰ هزار دلاری که به کی‌روش پرداخت شد، برای یک سال پیش است. قراردادی بوده بین آل‌اشپورت و کی‌روش و این قراردادها در دنیا متداول است که برخی از برندها با مربیان قرارداد می‌بندند که با پرداخت پولی به آنها، بتوانند محصولات خود را به این شکل تبلیغ کنند.« وقتی خود آل‌اشپورت پیشنهاد داده و پول داده و طبق آن نیز بین کی‌روش و این برند تفاهم‌نامه امضا شده است، دیگر ما چه ادعایی داریم و چرا باید این صحبت‌ها را پس از یک سال مطرح کنیم؟یکی دیگر پول داده و یک نفر دیگر پول گرفته و نمی‌دانم چرا حالا این صحبت‌ها مطرح شده است. تمام مربیان بزرگ خارجی در دنیا بر اساس این تبلیغات و تفاهم‌هایی که می‌شود، پول‌هایی را دریافت می‌کنند.»
به نظر می رسد حراست سازمان تربیت بدنی قصد دارد با بررسی قرارداد کارلوس کی روش ببیند او اجازه داشته خودش با یک اسپانسر قرارداد ببندد. این در حالی است که همه می دانند بین وزارت ورزش و کی روش رابطه خوبی برقرار نیست و این دو بارها با هم مشکل پیدا کردند.باید منتظر واکنش کی روش به این مساله جدید بود.

منبع: وبسایت 90
کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-04 14:47:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر