فهرست
نگاه روز: رامبد نه؛ شما ارزانید!
نگاه روز: رامبد نه؛ شما ارزانید!

نگاه روز: رامبد نه؛ شما ارزانید!

آی اسپورت- شاید برای اولین بار در تاریخ مطبوعات ورزشی ایران بود که همه روزنامه های ورزشی به شکل خودآگاهانه و هماهنگ شده تصمیم گرفتند از دو تیتر مشترک برای واکنش نشان دادن به خبر درگذشت هادی نوروزی استفاده کنند و به نوعی وحدت نظرشان را درباره کاپیتان سرخ ها به اشتراک بگذارند. روزنامه شوت اما همانطور که روی جلدش نوشته، کاملا بین المللی است و به همین خاطر از مناسبات داخلی پیروی نمی کند. آن ها به همین خاطر صبح شنبه، از تیتر متفاوت «آخرین وداع» استفاده کردند تا با سایر روزنامه ها هماهنگ نباشد. 


یک روز بعد، وقتی همه روزنامه ها تصویری از مراسم خاکسپاری هادی را این بار با تیترهای خاص خودشان روی جلد برده بودند، روزنامه شوت باز هم دست به یک شاهکار زد و با یک حرکتِ چیپ، در روز گریه، مجری برنامه خندوانه را تبدیل به عکس اول و تیتر درشت کرد. این روزنامه ورزشی که ظاهرا دستی بر تلویزیون و سینما و سیاست و اجتماع و هر حوزه دیگری که فکرش را بکنید دارد، به جای اختصاص دادن صفحه اش به مهم ترین اتفاق فوتبالی در یک روز تلخ، تلاش کرده گفتگوی مفرحی با رامبد داشته باشد و به نظر می رسد در همین زمینه هم موفق نبوده است. به هر حال آن‌ها متفاوت‌اند، آن‌ها شوت‌اند! 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-04 16:38:13
نظر دهید

۱ نظر
pourya
يكشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۴۵
شما در جایگاهی نیستید که برای بقیه تعیین تکلیف کنید . درگذشت هادی نوروزی و یا هر جوونی که خیلی زود جونش رو از دست میده خیلی دردناکه ولی نباید هر مساله ای رو بیش اندازه بزرگ کرد ... . شما رسانه ای ها توی این دو سه روز خودتون رو به آب و آتیش میزنید و هفته دیگه که یه سوژه ی دیگه گیرتون اومد کلا این خدابیامرز رو مثل بقیه فراموش می کنید ... . به نظر من کار روزنامه شوت درسته و شما ها بیش از اندازه دارین این مساله رو بزرگش می کنید ... .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر