فهرست
دردسر جدید تراکتورسازی: جدایی همزمان سه بازیکن در نیم فصل
دردسر جدید تراکتورسازی: جدایی همزمان سه بازیکن در نیم فصل

دردسر جدید تراکتورسازی: جدایی همزمان سه بازیکن در نیم فصل

آی اسپورت - توافق عباسی و زنوزی بر سر سامان نریمان جهان و سعید آقایی، خیال هواداران تراکتورسازی را بابت دو ستاره بومی تیم‌شان راحت کرد. آقایی و نریمان جهان با پایان دوره سربازی، نیم فصل باید به گسترش برمی‌گشتند اما بر اساس این توافق حداقل تا پایان فصل در تراکتورسازی می‌مانند. مشکل بزرگ تراکتورسازی، پایان سربازی 4 بازیکن دیگر این تیم است.
سربازی فرید کریمی، به زودی تمام می‌شود و عبدالله‌زاده، رحمانی و حمودی هم نیم فصل می‌توانند از تراکتورسازی جدا شوند. گفته می‌شود رحمانی تا آخر فصل با تراکتورسازی توافق کرده و حتی در غیر این صورت، او به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند با تراکتوری‌ها مذاکره کند و قرارداد ببندد. اما شرایط برای سه بازیکن دیگر متفاوت است. کریمی، عبدالله‌زاده و حمودی با تیم‌هایشان قرارداد دارند و صبا، فولاد و سپاهان هم علاقه‌ای به همکاری با تراکتورسازی نشان نمی‌دهند. سپاهان و فولاد، از حالا اعلام کرده‌اند به دو ستاره تیم‌شان احتیاج دارند. در صورتی که تراکتورسازی نتواند با پیشنهاد مالی مناسب رضایتنامه بگیرند، سه ستاره تیمش را همزمان از دست خواهد داد.


کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2015-10-04 15:31:27
نظر دهید
۵ نظر
-
يكشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۱۵
ذاتا تونی که نه میتونه از حمودی بازی بگیره نه عبدالله زاده چه فرقی داره کی بره کی بیاد هر هم بیاد همون فوتباله مرده و بی انگیزه و بی برنامه رو خواهیم دید
محمد
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۰۲
سایت حاشیه ساز حاشیه نساز . بختیار تا آخر فصل هست . حمودی نباشه هم ایران پوریان هست و عابدینی هم از بعد بازی فولاد هست . شما نگران نباش یه 10-20 روز اضافه خدمت حلش میکنه
انجام پایان نامه
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۵۸
چقدر هم که اینهایی که گفتید ستاره هستند
علیرضا
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۰۸:۱۶
سه ستاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بگو سه کم فروش سه بی تعصب سه سوغات عباسی
بهتر برن ههررررررررررررررررررررررری
سجاد محرمی
جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۱۰
پروسه نابودسازی تراختور خوب داره پیش میره افرین عباسی واقعا دس مریزاد چه نقشه ی بکری کشیدی این هم قسمتی از نقشه هست بازیکنی رو اوردن که فقط میتونه یه نیم فصل بازی کنه! !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر