فهرست
رونی: با فن پرسی هماهنگ تر شده ام
رونی: با فن پرسی هماهنگ تر شده ام

رونی: با فن پرسی هماهنگ تر شده ام

آی اسپورت- وین رونی تایید کرده است زوج خط حمله ی منچستر یونایتد که شامل او و فن پرسی است "می تواند بهتر عمل کند". آن ها باید یکشنبه به مصاف لیورپول بروند.

باشگاه منچستر یونایتد اکنون در جایگاه ششم لیگ برتر قرار دارد و زوج خط حمله ی این تیم در حال تمرینات سخت هستند. رونی اعتقاد دارد زوج او و فن پرسی در حال سخت تمرین کردن برای رسیدن به 27 گل زده در این فصل هستند.

«من فکر می کنم ما در مسیر درستی هستیم.» وی به سایت رسمی باشگاه گفت:«قطعا ما می توانیم بهتر باشیم و ما بهترین زوج لیگ نیستیم. از نظر شخصی فکر می کنم می توانیم بیشتر گل بزنیم و خودمان بر این نکته واقفیم. ما سخت کار می کنیم تا بیشتر گل بزنیم و امیدوارم به هماهنگی لازم برسیم.»

رونی سریعا زوج اسوریج و سوارس را ستایش کرد و سوارس اروگوئه ای رابا لیونل مسی و کریستیانو رونالدو مقایسه کرد.

او ادامه داد:«من فکر می کنم هر دوی آن ها بازیکنان عالی هستند و من فکر می کنم خیلی خوب است که میبینیم استوریج خوب کار می کند چرا که در باشگاه های قبلی اش شانسی برای بازی کردن نداشته است.»

«برای من سوارس مثل مسی و رونالدو است. او به اندازه ی آن ها خوب بوده است و جفت آن ها از نظر من این فصل عالی بوده اند. ما باید تمام تلاشمان را یکشنبه برای متوقف کردن این زوج انجام دهیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-15 01:27:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر