فهرست
ستاره گرانقیمت بارسلونا راهی اینتر می شود؟
ستاره گرانقیمت بارسلونا راهی اینتر می شود؟

ستاره گرانقیمت بارسلونا راهی اینتر می شود؟

آی اسپورت - لائوتارو مارتینز، مهاجم گلزن و 22 ساله اینتر هدف اول بارسلونا در فصل نقل و انتقالات زمستانی به شمار می آید و این تیم برای تقویت خط حمله اش به دنبال این مهاجم خوش آتیه است. بند آزاد سازی 111 میلیون یورویی در قرارداد لائوتارو با اینتر وجود دارد و بارسلونا امیدوار است بتواند با رقمی کمتر این انتقال را نهایی سازد.

در ماه های اخیر نام بازیکنان زیادی از جمله ایوان راکیتیچ و آرتورو ویدال به عنوان گزینه های احتمال برای گنجانده شدن در قرارداد لائوتارو مارتینز و کم کردن رقم انتقال او به نوکمپ شنیده شده، اما امروز موندو دیپورتیوو مدعی شد آنتونیو کونته علاقمند به حضور عثمان دمبله، ستاره فرانسوی و جوان بارسا در سن سیرو است.

عثمان دمبله که در سال های اخیر بازی های زیادی را به علت مصدومیت از دست داده، تا پایان تابستان نیز احتمالا قادر به همراهی بارسا نخواهد بود. نشریه آ.اس چند روز قبل مدعی شد مدیران بارسلونا از شرایط عثمان دمبله به ستوه آمده و قصد فروش او را دارند. بدین ترتیب ممکن است عثمان دمبله راهی اینتر شده و مدیران بارسا بتوانند با جذب لائوتارو مارتینز، مهم ترین نقل و انتقال تابستان پیش رو را رقم بزنند.

     
آی اسپورت
2020-03-19 23:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر