فهرست
زیزو پس از قهرمانی؛ به کریس شک نکنید
زیزو پس از قهرمانی؛ به کریس شک نکنید

زیزو پس از قهرمانی؛ به کریس شک نکنید

آی اسپورت- رئال مادرید امشب به لطف تک گل رونالدو بر گرمیو غلبه کرد و پنجمین جام خود در سال 2017 را کسب کرد. رئال در سال 2017، لالیگا، لیگ قهرمانان، سوپرکاپ اروپا و اسپانیا را کسب کرده بود و حالا پنجمین جام را هم به دست آورد تا یک سال تاریخی و بی سابقه را رقم بزند.  

زیدان در پایان مسابقه گفت: « بازی فوق العاده خوبی ارائه دادیم. از همان ابتدا کار را جدی گرفتیم و به شایستگی هم پیروز شدیم. خیلی خوشحالم و واقعا کاری که این بازیکنان انجام داده اند، ساده نبود. این پنجمین جام ما در سال 2017 بود. به اینکه مربی چنین تیمی هستم، افتخار می کنم. ما همچنان عطش کسب جام های بیشتری را داریم.» 

رونالدو:« گفته بودم که به او و توانایی هایش تردید نکنید. رونالدو هر زمان که به او نیاز باشد حاضر است و هرگز اشتباه نمی کند. او در تمام بازی های کلیدی اثر خود را می گذارد. تمدید او؟ امیدوارم این اتفاق بیفتد. هیچکس کارهایی مثل او برای رئال انجام نداده است. امیدوارم رونالدو تا پایان فوتبالش در رئال بماند. اینجا خانه اوست و ماندنش برای رئال حیاتی است.»  

ال کلاسیکو: « از این بهتر نمی شد. این بهترین روش رسیدن به دیداری مثل ال کلاسیکو است. حالا وقت جشن گرفتن است و وقتی به مادرید برسیم، پس از استراحت و جشنی کوتاه، به مصاف با بارسا فکر خواهیم کرد.» دالان افتخار بارسا: « به این چیزها فکر نمی کنم و مهم برای من، فقط خود بازی است.»

 ورزش سه

 

۱    
آی اسپورت
2017-12-17 00:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر