فهرست
صحبت پرسپولیسی‌ها بعد از اولین تمرین بدون کاپیتان
صحبت پرسپولیسی‌ها بعد از اولین تمرین بدون کاپیتان

صحبت پرسپولیسی‌ها بعد از اولین تمرین بدون کاپیتان

آی اسپورت- بعد از سه روز تعطیلی، سرخ‌پوشان عصر امروز تمرینات خود را در درفشی‌فر آغاز کردند. صحبت‌های تعدادی از پرسپولیسی‌ها در تمرین امروز را می‌خوانید:

کریم باقری
شرایط سختی داریم. تنها هدیه ای که از طرف تیم می تواند به هادی داده شود این است که خوب بازی کنیم و مقام بیاوریم.بیش از این کار دیگری نمی توانیم داشته باشیم. من با هادی همبازی هم بودم. اگر در یک جمله بگویم باید این را مطرح کنم که فوتبال ما یکی از بهترین هایش را از دست داد. فقط می توانم این را بگویم و حرف دیگری نمی توانم بزنم.

محمود خوردبین
من هنوز این اتفاق را باور ندارم و به طور حتم تا سال ها هم این موضوع را نمی توانم هضم کنم. هیچ کس مثل من نمی داند که هادی چه بچه ای بود چون من با همه بچه ها سروکار دارم تمام روحیات بچه ها را  می دانم. هادی روحیه بالایی داشت. بزرگ و کوچکی حالیش بود و به کوچک تر ها کمک می کرد و به بزرگترها احترام می گذاشت. به نظر من هادی نظیر نداشت. حیف شد از دنیا رفت. هادی در روز  آخر تمرین یک ساعت با من صحبت کرد از آنهایی که ناراحت بود به من گفت. عجیب است چون مدت ها بود درددل نکرده بود.  ولی با من درددل کرد خیلی از این مدیرعامل ها ناراحت بود. سرنوشت است و  دیگر کاری نمی شود، کرد. انشاالله که پیراهن شماره 24 را بایگانی می کنیم. تا وقتی من هستم این کار خواهد شد. نگران نباشید.

بابک حاتمی
واقعا سخت ترین لحظات عمرم را می گذرانم. هادی بچه ساکتی بود.او هرگز در زندگی اش دل کسی را نشکست. با همه خوب بود. طرفداران دوستش داشتند. اینجوری رفتن هادی خیلی ما را اذیت کرد و داغ بزرگی در دلمان گذاشت. حرف زدن برایم سخت است. من هادی را از سال 82 می شناختم. زمانیکه تازه به تهران آمده بود و در امیدهای پاس بازی می کرد. چون خیلی با او نزدیک بودم و رفت آمد زیادی داشتیم این اتفاق من را آتش زد. پس از پدرم، بزرگ ترین داغی که در دلم ماند درگذشت هادی بود. امیدوارم خانواده اش و ما رفیقانش، بتوانیم روح بابک را شاد نگه داریم. او نرفته و کنار ماست.

محسن بنگر
هادی بدو بیا پایین اون بالا چکار می کنی؟ مگر نمی بینی تیم تمرین دارد. چه روز بدی بود امروز واقعا بد بود ولی جون داداش مجبور بودیم تمرین کنیم که واست شادی بیاریم تا روحت شاد بشه و بتونیم واست کاری بکنیم. از همان بالا هوای ما را داشته باش تا بتونیم واسه بچه هات کاری بکنیم داداش.

احمد نوراللهی
این چند روزه آنقدر تحت تاثیر درگذشت هادی نوروزی بودیم که اصلا به مصدومیت و وضعیتم فکر نکردم. الان هم نمی خواهم صحبتی در این باره کنم چون هنوز هم در شوک هستم. واقعا حالمان خراب است. چند روز فاجعه بار را پشت سر گذاشتیم. اگر بخواهم درباره شرایط تیم صحبت کنم، اصلا نمی دانم باید چه بگویم چون از چیزی خبر ندارم. الان وقت صحبت کردن درباره مسائل فنی نیست. باید سعی کنیم هر چه زودتر به آرامش برسیم، اگرچه شاید به این راحتی ها نباشد.

محسن مسلمان
زمانی که من یک نیم فصل در پرسپولیس بودم هادی به نفت رفت و  خاطراتم با او به همین سه، چهار ماه گذشته برمی گردد. در همین مدت کم متوجه شدم هادی چه قلب بزرگی داشت. او در تمرینات خاکی بود و اصلا به خاطر کاپیتانی خودش را بالاتر از همه نمی دانست. هادی خیلی بزرگ بود و مثل بعضی از کاپیتان ها در تمرین دستور نمی داد و واقعا با بچه ها صمیمی بود. در همین مدت با او خیلی صمیمی شدم و خیلی چیزها از او یاد گرفتم. هنوز هم نمی توانم این اتفاق غیرمنتظره را باور کنم و سعی می کنم همیشه به یاد او باشم. نمی توانم تصور کنم قرار است تمرین را بدون هادی برگزار کنیم، قرار نیست هادی در صف اول باشد. باورش خیلی برایم سخت است که هادی نفر اول صف نباشد. خدا فقط به خانواده او صبر دهد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-05 00:35:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر