فهرست
ستون طنزیم: منِ نفرت انگیز
ستون طنزیم: منِ نفرت انگیز

ستون طنزیم: منِ نفرت انگیز

هومن جعفری/ایران ورزشی
آی اسپورت - آقای مورینیو چرا باختید؟  من بهترین مربی تاریخ چلسی هستم!
بله ولی ساتهمپتون نکبت هم تیم بود به آن ببازید؟  مهم نیست به که ببازید. مهم این است که بعد از باخت همچنان بهترین مربی تاریخ چلسی باقی بمانید!
الان در رده شانزدهم جدول هستید ها! دقت کردید؟ یکطوری حرف می‌زنید انگار اولید!  مهم این است که من در جدول مربیان تاریخ چلسی همچنان اولم! سوال بعدی!
ببخشید سریال تنهایی لیلا را دیدید؟  به نظرتان بهترین مربی تاریخ چلسی وقت می‌کند ماهواره نصب کند و جام جم را ببیند؟ من فقط بانشی می‌بینم با فیر آف واکینگ دد.
سیزن دوم ترو دیکتیو را ندیدید؟  چرا و خوشم آمد و جا دارد تشکر کنم از کارگردان که همه قهرمانان سریال را سلاخی کرد. ولی محض خاطر ما این کارآگاه بازاریدیس را زنده نگه داشت. حاضر بودم خودم پزشک چلسی را سر ببرم اما ایشان آخر قصه زنده بماند!
بله! نظرتان در مورد ریاست عربستان بر کمیته حقوق بشر چیست؟  نمی دانم. بهتر بود پطرس قبلش یک زنگ می‌زد و از من یک سوالی می‌پرسید. بالاخره جایگاهی که من در چلسی دارم را پطرس در سازمان ملل ندارد!
ببخشید پطرس فداکار؟  خیر! پطرس قالی!
استاد پطرس قالی که خیلی وقت است در سازمان ملل نیست. الان دوره بان کی‌مون است!  حالا رییس سازمان ملل هم رییس سازمان ملله. چه فرقی می‌کنه؟ الان من به عنوان بهترین مربی تاریخ چلسی با خود بان کی‌مون برم تو محلشون، منو میشناسن یا ایشون رو؟
بله! قطعا شما را! با این گندهایی که امسال تیمتان زده همه شما را با انگشت نشان می‌دهند!  اصلا هم از این خبرها نیست! همه مرا با انگشت نشان می‌دهند چون من معروفم. چون من موفقم. چوم من خوبم!
ببخشید می‌پرسم یک مقدار عقده‌ای بازی درنمی‌آورید الان؟ هر چه می‌پرسیم اعلام می‌کنید بهترین مربی تاریخ چلسی هستید! خب مگر این خراب شده در طول تاریخ خودش چه مربیانی داشته که شما آسش باشید؟ اکبر میثاقیان هم می‌آمد اینجا بهتر از این فشل‌ها بود!  اول اینکه این عقده نیست و آمار است. دوم اینکه اکبر میثاقیان اگر می‌آمد چلسی سر دو هفته پدر جیسوس نژاد منشوری‌اش می‌کرد می‌رفت! فکر کردید در این باشگاه کار کردن الکی است؟ بعد هم گیرم که اکبر آقا می‌آمد اینجا. با مافیای روس چطور می‌خواست کار کند؟ من که بهترین مربی تاریخ چلسی هستم حرفم را گوش نمی دهند وای به حال اکبر!
ببخشید شما نظری در مورد خداحافظی محرم نویدکیا از سپاهان ندارید؟  حالا کار به آنش ندارم ولی اگر جان تری بخواهد از این رفتار تقلید کند من جلویش را که نمی‌گیرم هیچ دو تا ماچش هم می‌کنم! با خاک یکی کرده تیم ما را! اینطوری بخواهد بازی کند می‌فرستمش داگ هاوس!
زورتان به جان تری می‌رسد؟  ببخشید ها! دارید با بهترین مربی تاریخ چلسی حرف می‌زنید. حمید درخشان نیستم که بازیکن سر تمرین هر چقدر دلش خواست گربه رقصانی کند!
در مورد گلزنی کریم حرفی ندارید؟  کدوم کریم؟
کریم انصاری فرد!  مبارکش باشد! وقت من مهم‌تر از این بازیکنان در لیگ‌های درجه دو است! از من می‌پرسید فقط در مورد رونالدو بپرسید!
در مورد رونالدو حرف می‌زنید؟  یک مقدار سرتق و قالتاق است. شعور معور که هیچی ولی در مجموع بچه بدی نیست! اگر عادت‌های بدی که دارد را ترک کند موفق‌تر می‌شود. زشت است من دارم داخل رختکن رئال به آقای پرز فحش‌های چارواداری می‌دهم بعد ایشان گوشی را باز می‌گذارد که اوشان بشنود که من دارم چه الفاظی بارشان می‌کنم! بالاخره مربی موفقی مثل من باید هر از چند وقت یکبار از بازیکنان یک نطقی بکشد وگرنه سنگ روی سنگ بند نمی‌شود!
ببخشید به عنوان بهترین مربی تاریخ باشگاه چلسی جرات دارید از این چارواداری‌ها نثار آقای آبراموویچ هم بکنید؟  بحث جراتش نیست اما ارادتی که بنده به آقا رومن دارم را هیچکس ندارد. به هر حال همانطور که من بهترین مربی تاریخ باشگاه چلسی هستم ایشان هم بهترین مدیر تاریخ باشگاه است. طبیعتا دو تا بهترین که به هم توهین نمی‌کنند.
این قضیه قرارداد ریوالدو را شنیده اید؟  من هم یک چیزهایی شنیده‌ام اما در باشگاهی که من بهترین مربی تاریخش هستم از این خبرها نیست! (صدای خبرنگاران بلند می‌شود) اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه! بابا بسه دیگه! عقده‌ای! هر چی می‌گیم همینو جواب میده. جمع کنین برگردیم روزنامه.
نتیجه اخلاقی: غلام پیروانی هم بهترین مربی تاریخ فجر سپاسی بود. یکبار آمد این واقعیت آماری را بازگو کند؟

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2015-10-05 13:11:02
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۳۷
به شدت بی محتوا و ضعیف بود
-
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۰
چرت
آراز
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۴
خیلی هم جالب بود
Danial
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۷:۱۶
متن جالبی‌ نبود. شاید بشه بحث کرد که آیا مورینوو بهتریبن مربی دنیا هست یا نه اما فکر نمیکنم جای هیچ بحثی‌ باشه که حداقل جز ۳ مربی‌ برتر دنیا هست. این چیزی هست که هم خودش میدونه هم اهالی فوتبال. مشکل بعضی‌ از اهالی فوتبال حتی در انگلیس این هست که با اینکه این موضوع رو میدونن اما هضم نمی‌تونن بکنن این قضیه رو
-
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۳۷
کارآگاه بازاریدیس رو ملت نمیشناسند که :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر