فهرست
در سخت‌ترین دوران داوری/ فغانی: من راضی‌ام!
در سخت‌ترین دوران داوری/ فغانی: من راضی‌ام!

در سخت‌ترین دوران داوری/ فغانی: من راضی‌ام!

آی اسپورت- عایرضا فغانی از اینکه قضاوت بازی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان از او گرفته شده کاملا راضی است. حداقل اظهارات خودش که این‌طور نشان می‌دهد.  این داوربین المللی فوتبال ایران که مدتی از قضاوت در بازی‌های داخلی محروم بود امروز از قضاوت در بازی الهلال و الاهلی هم بازماند و در این زمینه گفت: قضاوت دیدار تیم‌های الهلال و الاهلی به صلاح داوران ایرانی نبود و ممکن بود برای ما دردسرساز شود.
علیرضا فغانی که با تسنیم گفتگو کرده در خصوص گرفته شدن قضاوت دیدار تیم‌های فوتبال الاهلی امارات و الهلال عربستان از وی و تیم داوری ایرانی گفت: من در این خصوص حرفی ندارم چون همیشه تابع تصمیمات کمیته داوران فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده‌ام. تصمیم گرفته شده توسط AFC به صلاح داوران ایرانی بود و ممکن بود قضاوت این مسابقه برای ما دردسرساز شود.
فغانی این روزها سخت‌ترین ایام را در دوران داوری‌اش پشت سر می‌گذارد. او بعد از دیدار پایانی لیگ برتر گذشته میان تراکتورسازی و نفت تهران مدت‌ها محروم بود و به محض بازگشت به میادین در بازی پرسپولیس- ذوب‌آهن دوباره اشتباه کرد و محروم شد. این بار هم که نفوذ عربستانی‌ها قضاوت بازی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان را از او گرفته و باید دید آینده کاری او در داوری داخلی و بین‌المللی به چه شکل پیش خواهد رفت.

کد: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-05 13:37:00
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۲
اه تراکتوریها گرفته بخدا ظلم بزرگی درحق این تیم ومردم اذربایجان کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر