فهرست

آنچلوتی: پیروزی مقابل مالاگا ضروری است

آی اسپورت- اگر سپیدپوشان در این دیدار پیروز از میدان خارج شوند، فاصله ی امتیازی آنها با اتلتیکو تا دیدار این هفته ی سپیدوقرمز پوشان، به 6 خواهد رسید.

رئال قصد دارد این فاصله را در لالیگا حفظ کند.همچنین آنها پس از پیروزی 6-1 مقابل شالکه در دور رفت، به احتمال بسیار زیاد در دور یک هشتم لیگ قهرمانان خواهند بود و در فینال کوپا‌دل ری نیز به مصاف بارسلونا خواهند رفت و آنچلوتی تمام دیدارهایش پیش روی تیمش را مهم و سخت خواند.

وی در جمع خبرنگاران گفت: "تمام بازی های پیش روی ما مهم هستند.تیم بسیار خوب تمرین کرده و متمرکز بر این بازی خواهد بود.به جدیت، حرفه ای گری و شخصیت بازیکنانم ایمان دارم.پیروزی در دیدار شنبه برای ما بسیار ضروری خواهد بود زیرا مقابل یک تیم خوب صف آرایی خواهیم کرد.

آنچلوتی آربلوا را به دلیل مصدومیت از ناحیه ی زانو به مدت دو ماه در اختیار نخواهد داشت و این مربی 54 ساله اعتراف کرد که عدم حضور آربلوای اسپانیایی، حس خواهد شد.

وی گفت: "جای آربلوا خالی خواهد بود.جاه‌طلبی، شخصیت و حرفه ای گریش در زمین را لازم داریم.

ناچو را در پست دفاع راست امتحان کردیم و او در همه ی پست های دفاعی می‌تواند بازی کند.

سرجیو راموس آخرین گزینه ی ما برای آن پست خواهد بود.او قبلا آنجا بازی کرده ولی آخرین سنگر ما خواهد بود.

سرمربی سابق میلان و پاریسن ژرمن در ادامه ی صحبت هایش به سراغ ایسکو رفت.وی به تازگی ایسکو را با کلارنس سیدورف هلندی مقایسه کرده بود.

وی گفت: "باید به ایسکو کمک کنیم که به پست جدیدش عادت کند. من با او صحبت کردم و از او با مقایسه شدن با سیدورف خوشحال شد.

سیدورف هم از مقایسه شدن با ایسکو خوشش آمد. فکر می‌کنم که می‌تواند در پست جدیدش بازی کند و به تیم کمک کند.

برای دی‌ماریا هم همینگونه بود و او به پست جدیدش عادت نداشت ولی الان خوب کار می‌کند.

دی‌ماریا به تازگی اعلام کرد که بازی کردن در ال‌کلاسیکو را به بازی کردن در مقابل مالاگا ترجیح می‌دهد.وی با دریافت کارت زرد در بازی مالاگا، از ال‌کلاسیکو محروم خواهد شد.

آنچلوتی در این‌باره گفت: "برایم عجیب نیست که دی‌ماریا ال‌کلاسیکو را ترجیح می‌دهد.این دیدار مهم ترین دیدار ماست.

از آنچلوتی درباره ی دیدار با PSG در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان سوال شد  و مربی سابق پاریسی ها در این باره گفت: "رابطه ی بسیار خوبی با آنها دارم. دیدار فوق العاده ای خواهد شد."

     
آی اسپورت
2014-03-15 10:18:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر