فهرست
کی‌روش: اتهام زنندگان عذرخواهی نکنند افشاگری می‌کنم
کی‌روش: اتهام زنندگان عذرخواهی نکنند افشاگری می‌کنم

کی‌روش: اتهام زنندگان عذرخواهی نکنند افشاگری می‌کنم

آی اسپورت - در هفته‌های اخیر اعضای مستعفی کمیته اخلاق فدراسیون اتهاماتی را به کارلوس کی‌روش وارد کرده بودند. کی‌روش هم امروز در بیانیه‌ای به اظهارات رئیس و دبیرکل پیشین کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال پاسخ داد که متن آن را در زیر می‌خوانید:
«با توجه به آخرین اتفاقات و اخباری که درباره ادعاها و اتهامات نادرست توسط رئیس و دبیرکل پیشین کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مطرح شده است، اجبار پیدا کردم تا موارد ذیل را بیان کنم:
۱- واضح است یک‌بار دیگر این حملات شخصی نادرست که به دفعات رخ داده، طبق روال همیشه با اردوی تیم ملی و یک بازی مهم و تعیین کننده که وظایف ملی ما نیز در آن دخیل است، همزمان شده است.
۲- این برخورد و حملات سیتسماتیک به فضای تیم ملی تنها یک هدف دارد و آن نیز مختل کردن آماده‌سازی و همینطور نتایج تیم ملی است و این امر نیز در راستای آسیب وارد کردن به اعتبار، وجاهت و خوش نامی سرمربی تیم ملی صورت می‌گیرد.
۳- معمولا پاسخ‌مان مقابل اینگونه اتفاقات بی‌تفاوتی و خونسردی است و حتی مهمتر از آن با تمرکز بیش از پیش بر وظایف خود در قبال منافع تیم ملی و خدمت به توقعات و آرزوهای هواداران فوتبال ایران پاسخگو هستیم.
۴- تازه‌ترین توهین‌ها و اتهامات بی‌پایه مطرح شده نشانگر ناامیدی و یأس است. هیچ شکی وجود ندارد که این وقایع نیز بخشی از کمپینی است که در گذشته اتفاق افتاد که توسط همان افراد و منابع ساخته و پرداخته شده بود؛ افرادی که کاملا سرگرم بازی‌های کوچک قدرت هستند و این کارها بخشی از جبهه‌گیری‌های شخصی در راه رسیدن به منافع نامشخصشان است.
۵- درصورتیکه اعضای پیشین کمیته اخلاق به صورت عمومی عذرخواهی نکرده، از اتهام‌های مطرح شده عقب نشینی نکنند و ادعاهای اشتباه خود را درباره اتهام‌های فساد که علیه من مطرح کرده بودند، پس نگیرند، اینجانب بعد از بازی مقدماتی جام جهانی برابر عمان به صورت کامل در خدمت اهالی رسانه و افکار عمومی خواهم بود تا یک بار برای همیشه این پرونده ناراحت کننده و تاسف برانگیز را در راستای به چالش کشیدن حقایق، ارزش‌ها و اصول اخلاقی افراد مذکور شفاف‌سازی کنم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-05 14:22:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر