فهرست
خبر خوب یا بد؟/ کرار به ایران بازگشت
خبر خوب یا بد؟/ کرار به ایران بازگشت

خبر خوب یا بد؟/ کرار به ایران بازگشت

آی اسپورت- چند روز بعد از درخواست رضایتنامه از آبی های تهران برای هزارمین بار و نامه نوشتن به فیفا در انتقاد از وضعیت پرداخت های استقلال، جاسم کرار به ایران برگشته تا تکلیف نهایی اش را با باشگاه استقلال روشن کند. سرمربی آبی ها همچنان این بازیکن را مورد حمایت قرار داده و اخیرا مدعی شده  کرار حتی سر سوزنی حاشیه در فوتبال ایران نداشته است. 


شاید تا چند ماه قبل، هافبک عراقی استقلال از حمایت حداکثری در میان هواداران تیمش برخوردار بود اما ادامه حواشی مربوط به این بازیکن و رفتارهای بی نظم او، این حمایت را با کاهش چشمگیری مواجه کرد. بی علاقگی آبی ها به ادامه کار کرار در باشگاه، لا به لای کامنت های اینستاگرامی او واضح به نظر می رسد. جاسم بر خلاف فصل گذشته، شرایط جسمی و فنی خوبی در استقلال ندارد و با اصرار به انتشار عکس های شکارش در عراق، نشان می دهد فیدبک های داخل ایران نیز دیگر برایش از اهمیت خاصی برخودار نیستند. او در این هفته ها آنقدر ناآرام و پرنوسان بوده که حالا معلوم نیست بازگشت اش به ایران برای استقلالی ها خبر خوبی خواهد بود و یا خبری بد. 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-05 16:13:45
نظر دهید

۱ نظر
Danial
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۲۵
تا باشگاه‌های ما انضباط مالی‌ نداشته باشند و به تعهدات خودشون درست عمل نکنند اوضاع به همین منوال خواهد بود. اول باشگاه متعهد به اجرای تعهداتش باید باشه و بعد توقع انضباط از بازیکن داشته باشه. به همین دلیل هست علیرغم تمام بی‌ انضباطی‌های بازیکن‌های خارجی‌ که کرار یکی‌ از اونها هست باشگاه‌های ما هیچ وقت نمی‌تونن شکایتی کنن و دستشون به هیچ جا بند نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر