فهرست
شما بنویسید: زمان ریسک مظلومی رسیده؟
شما بنویسید: زمان ریسک مظلومی رسیده؟

شما بنویسید: زمان ریسک مظلومی رسیده؟

آی اسپورت - قهر کرار، فسخ قرارداد ریوالدو، اعتراض مگویان و عملکرد پر فراز و نشیب ستاره‌های داخلی. استقلال با وجود صدرنشینی در لیگ برتر، مشکلات زیادی با بازیکنانش دارد. خط دفاع این تیم در بازی‌های قبل کندتر از حد انتظار ظاهر شده و در خط حمله، انصاری و پییچ هنوز یک گل هم در لیگ برتر نزده‌اند.
پاس گل هفته اول برزای، گلزنی کریمی در دو بازی پیاپی با استقلال اهواز و گسترش فولاد و برد امروز تیم امید استقلال، نشان می‌دهد بازیکنان جوان این باشگاه کیفیت لازم برای حضور در تیم اصلی را دارند. امیدهای استقلال در لیگ امیدهای تهران سوم هستند و فقط سه امتیاز برای جبران فاصله با صدر و قهرمانی می‌خواهند.
با استفاده از بازیکنان جوان به جای کرار، ریوالدو و مگویان موافقید؟ یا روش مظلومی و اعتماد به بازیکنان باتجربه‌تر را ترجیح می‌دهید؟ استقلال با تکیه به بازیکنان جوانش در کنار ستاره‌هایی مثل شهباززاده و رحمتی و ابراهیمی می‌تواند قهرمان شود یا حتما باید از بازیکنان مسن و سرشناس استفاده کند؟


کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2015-10-05 18:37:22
نظر دهید
۵ نظر
بهرام
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۲۰
فرقی نمی‌کنه تحت هر شرایطی سوراخه. تهران تبریز نیست که پر از استعداد باشه
شهرام
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۴۱
تبریز سوووووووووووراخه. عشق فقط آقا مظلومی
امین
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۴۸
سوراخ تیم 10 و 12 جدولن نه تیم صدر جدول!!!
ضمنا ممکنه چند تا از استعداد تبریزی حاضر در تیم امید و جوانان رو بگیری؟؟؟
خوزستان آبی مهد فوتبال ایران
-
سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴، ۰۲:۱۵
به جوان ها میدان داده بشه
حمید
جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۵۸
متاسفانه نمیدونم علت حمایت بی معنای کادر فنی و مسئولین از کرار چیه؟ آقای مظلومی خواهشا پرستیژ و شخصیت خودتون و تیمتون رو با کرار خراب نکنید. من صدرصد معتقدم بازیکنان امید خیلی بهتر از بازیکنی مثل کراره. که همش دنبال حاشیه ست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر