فهرست
نامه اعتراض فدراسیون به AFC به خاطر تعویض فغانی
نامه اعتراض فدراسیون به AFC به خاطر تعویض فغانی

نامه اعتراض فدراسیون به AFC به خاطر تعویض فغانی

آی اسپورت- فدراسیون فوتبال و کمیته داوران اگر تا دیروز فقط باید به معترضان داوری در داخل ایران می‌رسید و با انواع تهدید و وعده آنها را ساکت می‌کرد حالا باید به حاشیه‌های داوری در خارج از کشور هم رسیدگی کند. تغییر داور ایرانی بازی الاهلی و الهلال بعد از اعتراض عربستانی‌ها مطمئنا شکست سنگینی برای فدراسیون ایران خواهد بود. خیلی مهم نیست که این جنگ روانی اعراب را به خاطر مشکلات سیاسی اخیر بدانیم یا به خاطر سابقه فغانی در بازی‌های بین‌المللی قبلی وبازتاب اشتباهات داخلی او. مهم این است که فغانی بعد از این که جایگاه داخلی‌اش را از دست داد حالا به جایگاه بین‌المللی‌اش که تا پیش از این خیلی به آن می‌نازید هم خدشه وارد شده است.
فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای اعتراض خود را به صورت کتبی در این مورد به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده است. متن نامه اسدی، دبیر کل فدراسیون به شرح زیر است:
«باید مراتب تعجب خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت لغو ابلاغ گروه داوری ایرانی که امروز دریافت شد، اعلام دارم.در این رابطه مایلم اعتراض رسمی خود را بابت لغو ابلاغ گروه داوری ایرانی اعلام کرده و انتظار می رود که توضیحات قانع کننده شما در رابطه با لغو این ابلاغ را دریافت کنم.امیدوارم که توضیحات شما را به زودی دریافت شود تا این دلایل و توضیحات را به اطلاع هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران، خانواده فوتبال و رسانه های جمعی برسانیم.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-05 19:44:44
نظر دهید

۱ نظر
علیرضا
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۲۳:۱۳
چیزی که عوض داره،گله نداره.وقتی همین فدراسیون حرف بعضی تیمها مثل تراکتورسازی رو گوش می کنه و فغانی رو در بازیهای تراکتورسازی نمی گذاره نباید به این حرکت AFC هم ایراد بگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر