فهرست
اعتراض ایران به AFC: فغانی راضی، اصفهانیان ناراضی!
اعتراض ایران به AFC: فغانی راضی، اصفهانیان ناراضی!

اعتراض ایران به AFC: فغانی راضی، اصفهانیان ناراضی!

آی اسپورت - دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران بخاطر لغو قضاوت فغانی در بازی الاهلی امارات و الهلال عربستان، در نامه‌ای رسمی به AFC اعتراض کرد. در این نامه که با نظر اصفهانیان رئیس کمیته داوران فرستاده شده، اسدی از مسئولان AFC خواسته هر چه سریعتر بابت این تصمیم‌شان توضیح مناسبی بدهند: «باید مراتب تعجب خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت لغو ابلاغ  گروه داوری ایرانی که امروز دریافت شد، اعلام  دارم. در این رابطه مایلم اعتراض رسمی خود را بابت لغو ابلاغ گروه داوری ایرانی اعلام کرده و انتظار می‌رود که توضیحات قانع کننده شما در رابطه با لغو این ابلاغ  را دریافت کنم.»
جالب اینجاست فغانی در مصاحبه امروزش، نسبت به این تصمیم اعتراضی نداشت و با توجه به حساسیت‌های بین ایران و عربستان، چنین تصمیمی را قابل درک می‌دانست. کمیته داوران ایران که این فصل در انتخاب‌هایش توجهی به حساسیت بین تیم‌ها و داوران ندارد، موضع متفاوتی گرفته و احتمالا نمی‌تواند تغییر داور برای کم کردن حاشیه‌ها و حساسیت‌ها را بپذیرد. هر چه باشد، کمیته داوران ایران اعتقادی به این مسائل ندارد و در اوج حاشیه‌ها، محسن ترکی را به عنوان داور بازی تراکتورسازی و پرسپولیس در تبریز انتخاب می‌کند.


کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-05 19:58:28
نظر دهید

۳ نظر
یوسف
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۱۱
کمیته داوران نه، کمیته داواران! ترکها میدونن داوار یعنی چی!
-
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴، ۲۳:۵۷
کمیته داوران که جزئی از فدراسیون بی کفایت و فاسد فعلیه, خائن به ملته ایران هستن نه فقط به تیمه خاص چون به طور عمد در صدد تحریک مردم و ایجاد اختلاف های قومیتی و ضربه به منافع و اتحاد ملی هستند و باید هر چه زودتر ورزش این کشور از شر وجوده این افراد پاک شود و جلوی مسائل مختلف و ضررهای و ضربه های این افراد به کشورمون گرفته بشه
اورمیا
سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴، ۰۲:۲۱
یک حرف حق زده باشین همین مقالتون بود
مخصوصا ک با دو خط اخرتون خیلی حال کردم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر