فهرست

یک خبر بد: احتمال پخش نشدن دیدار ایران عمان

دبیر شورای سیاست گذاری ورزش صداوسیما  با اشاره دیدار روز پنجشنبه هفته جاری تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 و جام ملت‌های 2019 آسیا گفت: فدراسیون فوتبال بدون اطلاع صداوسیما حق پخش 4 مسابقه خانگی ایران در این مسابقات را به یک شرکت خارجی فروخته است. اگر این اتفاق نمی‌افتاد ما می‌توانستیم در ازای دادن حق پخش بازی‌های خانگی‌مان، حق پخش دیدارهای خارج از خانه را بگیریم. در واقع می‌شد به صورت تعاملی و تبادلی کار را پیش برد.
ذکایی با بیان اینکه حق پخش این مسابقات را بازی به بازی خریداری می‌کنیم، اظهار داشت: برای پخش دیدار خارج از خانه ایران با هند و ترکمنستان هم مشکل داشتیم اما به طریقی که شده این دو بازی را پخش کردیم. با این حال در آستانه دیدار با عمان دچار مشکل هستیم و احتمال پخش نشدن  این مسابقه وجود دارد.
وی تصریح کرد: تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا حق پخش این مسابقه را خریداری کنیم و مردم مطمئن باشند ذره‌ای کوتاهی نخواهیم کرد اما مشکلات مالی صداوسیما آنقدر زیاد است که احتمال عدم پخش دیدار عمان و ایران وجود دارد. با این شرایط برای پخش بازی گوام و ایران هم دچار مشکل خواهیم شد.
منبع: تسنیم
کد خبر:9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-06 11:13:12
نظر دهید
۱ نظر
حسین
سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۰۳
خیلی ها فقط بازی تیم ملی را میبینن.لطفا پخش کنید.به عشق کیروش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر