فهرست
اعتراض بادامکی: قبلا به هادی بدی کردند حالا گریه می کنند
اعتراض بادامکی: قبلا به هادی بدی کردند حالا گریه می کنند

اعتراض بادامکی: قبلا به هادی بدی کردند حالا گریه می کنند

آی اسپورت - حسین بادامکی از جمله دوستان نزدیک هادی نوروزی است که به نامهربانی هایی که به هادی شده معترض است. بادامکی ۶ سال برای پرسپولیس بازی کرد اما مثل هادی نوروزی خیری از سکوهای سرخ ندید. حالا که هادی از بین همه ما رفته، بادامکی با دیدن اتفاقات اخیر بیشتر از بقیه حسرت می‌خورد. کاپیتان پدیده که امسال جزو خوب‌های لیگ بوده درباره همبازی سابقش حرف می‌زند.
چند سال با هادی همبازی بودی؟
۴ سال. دو سال اولی که من در پرسپولیس بودم، هادی نبود.
با هادی رابطه‌ات خوب بود؟
هادی با کی خوب نبود؟ او با همه خوب بود و با هیچ‌کس مشکل نداشت.
در تمام آن ۴ سال دیده بودی مصاحبه حاشیه‌ای کند یا بخواهد تیم را به‌هم بریزد؟
نه، اصلا بنده خدا در این وادی‌ها نبود. 
از هادی خاطره خوبی در سفرها یا اردوها داری؟
الان چیزی یادم نمی آید اما بعد از این اتفاق عکس‌های قدیمی‌مان را می‌دیدم. هادی اهل بگو بخند و بچه خوش برخوردی بود. الان هم باورم نمی‌شود از بین ما رفته.
اما در تمام این مدت کمتر از خصوصیات فنی‌اش تعریف شد.
بله اما هادی بازیکن خیلی خوبی بود. در پرسپولیس خیلی از بازیکنان مورد انتقاد قرار گرفتند که حق‌شان نبود. هادی هم مورد انتقاد و بی‌مهری قرار گرفت اما هیچ‌وقت حرفی نزد. هیچ‌وقت نشنیدم که بگوید چرا با من اینطوری می‌کنند.
اما هادی هم مثل تو از سوی سکوها با بی‌مهری مواجه شد و این چیزی نیست که از خاطرمان رفته باشد.
متاسفانه این حرف‌ها درست است. همیشه وقتی یک اتفاق بد می‌افتد همه یادشان می‌افتد چه کارهایی کردند و چه کارهایی نکردند. همان آدم‌ها که بعد از مرگ هادی خودشان را به آب و آتش می‌زدند، در زمان حضور او در پرسپولیس حرف‌های ناپسندی درباره‌اش می‌زدند. به چشم خودم دیدم همین آدم‌ها داشتند داد و فغان و گریه می‌کردند اما دیگر فایده ندارد. البته شاید دلیلش این بوده که پیش وجدان خودشان به خاطر بدی‌هایی که به هادی کردند ناراحت باشند.
متاسفانه هادی بارها در همین ورزشگاه آزادی از سوی سکوها مورد انتقاد قرار گرفت و مثل تو هو شد.
بله. متاسفانه این اتفاق‌ها افتاده. همان‌هایی که جمعه تشویقش می‌کردند او را مورد بی‌مهری قرار دادند. همیشه باید اتفاقات بد بیفتد تا با هم مهربان باشیم. 
ظاهرا هادی به خاطر شرایط پرسپولیس خیلی تحت فشار بوده.
طبیعی است. درباره خیلی از بازیکنان حرف می‌زدند اما آنها ناراحت نمی‌شدند و کار خودشان را می‌کردند اما هادی از آن دسته آدم‌ها نبود که فراموش کند، به دل نگیرد یا بی‌خیال باشد و کلا همه چیز یادش برود. بازیکنانی در پرسپولیس بودند که زحمت می‌کشیدند اما بازتاب نداشت. با این وجود با وجود توقعی که از تماشاگران پرسپولیس داشتی و می‌خواستی آنها حمایت کنند، این اتفاق نمی‌افتاد.
مسوولیت کاپیتانی هم در این چند ماه، غم و غصه هادی را بیشتر کرده بود.
طبیعی است که سخت باشد چون همه انتظار دارند اما سختی‌اش این است که خودت از برخی توقع حمایت داری و فکر می‌کنی پیشکسوت هستند اما اینطور نمی‌شود.
پس این مسائل در مرگش دخیل بوده.
بله، هادی جزو بازیکنانی بود که در پرسپولیس خیلی اذیت شد. الان هم غم بزرگی برای خانواده‌اش به جا گذاشته، شاید ما دو سه روز، دو سه ماه یا دو سال بعد این مساله را فراموش کنیم اما خانواده و فرزندانش نمی‌توانند با این فاجعه کنار بیایند.
خیلی‌ها گفتند هادی در پرسپولیس به حقش نرسید.
بله بنده خدا، هر کسی در پرسپولیس بازی می‌کند و در دربی گل می‌زند، محبوب می‌شود. هادی سه گل در دربی زد و سه‌تا پاس گل داد انگار نه انگار. وقتی بازیکنی لباس پرسپولیس را می‌پوشد باید به او احترام گذاشت. حالا یکی از من خوشش نمی‌آید اما به حرمت آن لباس باید تشویقش کنند.
فکر می‌کنم آنهایی که بعد از مرگش تشویقش می‌کردند به خاطر اتفاقات گذشته پشیمان هستند.
آن آدم‌هایی که من می‌شناسم، بعید می‌دانم؛ مگر اینکه واقعا منقلب شده باشند. آدم‌هایی که من چند سال قبل دیده بودم با هیچ اتفاقی منقلب نمی‌شدند.
 
منبع: ایران ورزشی

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-06 14:05:53
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۶
راس میگه ...همین لیدرا یادم نرفته چطور با پدیده تو حذفی اشکش رو در واردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر