فهرست
شکایت به سبک برانکو: خیـــــــلی هم عالی!
شکایت به سبک برانکو: خیـــــــلی هم عالی!

شکایت به سبک برانکو: خیـــــــلی هم عالی!

آی اسپورت- درگذشت هادی نوروزی و مشکلات روحی روانی همبازی‌های او، تنها مشکلات تیم پرسپولیس نیستند. این تیم در آستانه بازی هفته هشتم خود مقابل صبای قم نیمی از بازیکنانش را در اختیار ندارد و برانکو ایوانکوویچ از این بابت شاکی است: «از دست دادن هادی تنها مشکل ما برای بازی با صبا نیست ما برای این بازی 12بازیکن خود را در اختیار نداریم. 5 بازیکن ما در اردوی تیم ملی هستند، دو محروم داریم با چهار مصدوم. خالقی‌فر هم دیروز مصدوم شد و به خاطر اتفاقات ناگوار چند روز اخیر هم هادی دیگر با ما نیست. پس ما برای بازی با صبا 12 بازیکن خود را نداریم.»
سرمربی تیمی که تا این مقطع 4بار شکست خورده و دیگر فرصتی برای از دست دادن امتیاز ندارد، حالا کنایه‌های زیادی نصیب برنامه‌ریزان فوتبال می‌کند: «واقعا با این برنامه عالی همه چیز خوب پیش می رود. برنامه بازی ها عالی طراحی شده است و ما باید دو روز بعد از بازی تیم ملی بازی کنیم. این طراحی خیلی خوب است که بازیکن فقط دو روز وقت دارد خودش را آماده کند. مگر می شود یک بازیکن را در دو روز آماده کرد. من خبر ندارم باشگاه برای تعویق بازی درخواستی داده یا نه، اما واقعیت را بیان کردم که چطور می شود با این برنامه خوب پیش رفت.»
برانکو در پایان با یک جمله تقاضایش را رسمی‌تر می‌کند: «طبق قانون باید بازی تیم ملی 72ساعت قبل از لیگ برگزار شود. اما در ایران اینطور نیست.»

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-10-06 14:26:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر