فهرست
ستون طنزیم: راجرزی بای بای
ستون طنزیم: راجرزی بای بای

ستون طنزیم: راجرزی بای بای

هومن جعفری/ایران ورزشی آی اسپورت - باشگاه سپاهان سه ماه است دارد زور می‌زند محرم نویدکیا را پیدا کند و نمی‌تواند بعد باشگاه تراکتورسازی با یک تلفن زدن با کاپیتان ناراضی سپاهان وارد مذاکره می‌شود! یعنی معلوم نیست مسوولان باشگاه سپاهان در این مدت چه کار می‌کرده‌اند؟ شایعه شده دوستان اصفهانی بازی درآورده‌اند و جای تماس گرفتن با محرم مدام به او تک می‌زدند که پول تلفن برایشان نیفتد! اما مسوولان باشگاه تراکتور برای نشان دادن میزان لارج بودن‌شان با تلفن بین‌الملل به محرم زنگ زده‌اند! باورتان می‌شود؟ راجرزی بای بای بله آقا! جرعه چای هم از لب لعل و بلورین براندن راجرز نچشیدیم و نامبرده را با تیپا از باشگاه فرهنگی ورزشی لیورپول انداختند بیرون! البته حقش هم بود. این فرصتی را که به استاد دادند اگر به اکبر میثاقیان هم می‌دادند در لیورپول یک گلی به‌سر خودش می‌مالید! حالا دوباره دسته دو از نو شروع کن! بی‌عرضه! حلال حلال علی آقا کفاش همچنان خواب است ها! وسط دعوای وزارت و کارلوس کی‌روش دارد داد و بیداد می‌کند که: «وقتی خود آل‌اشپورت پیشنهاد و پول داده و طبق آن نیز بین کی‌روش و این برند تفاهمنامه امضا شده است، دیگر ما چه ادعایی داریم و چرا باید این صحبت‌ها را پس از یک سال مطرح کنیم؟ یکی دیگر پول داده و یک نفر دیگر پول گرفته و نمی‌دانم چرا حالا این صحبت‌ها مطرح شده است. تمام مربیان بزرگ خارجی در دنیا بر اساس این تبلیغات و تفاهم‌هایی که می‌شود، پول‌هایی را دریافت می‌کنند.» بابا علی جان! مساله اصلا بر سر پول زوری که کارلوس از ال اشپورت گرفت نیست! مساله این است که الان دوباره قرار شده به فوتبال گیر بدهند. استقلال و پرسپولیس که وضعشان مشخص است. می‌ماند تیم ملی که زحمت آن را باید بکشند وگرنه همه خبر دارند که کارلوس آنقدر با چوب زد که حلال حلال آل اشپورت به آسمان رفت!   یو نور واک الون! درست است که گاهی پیش می‌آید تیمی که ما دوستش داریم هم بازی را می‌بازد. حتی درست است که گاهی تیمی که ما دوستش داریم در حالی بازی را می‌بازد که داور هم دخالتی در باخت ندارد و پولی به جیبش نرفته! درست است که گاهی تیم ما که در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد برای خودش عشق و حال می‌فرماید و به تیم درپیت و به مربی دوزنه‌ای مثل آرسن ونگر می‌بازد. همه اینها درست است اما... اما. اما یک منچستری حتی وقتی تیمش تا ته جدول هم سقوط آزاد می‌کند یک منچستری می‌ماند چه برسد به حالا که آن بالا مالاهای جدولیم و طرفداران چلسی اگر می‌خواهند ما را ببینند باید آنقدر بالا را نگاه کنند که کلاهشان از سر بیفتد زمین! به قول حاجی کاستاکورتا: هیش اشکال نداره. هیش خودتو ناراحت نکن! نتیجه اخلاقی: لیورپولیا کوشن؟ تو سوراخ موشن؟  
با آن اسم ضایعش
بفرمایید! این هم آقای توشل با آن اسم ضایعش! بایرن مونیخ 5 – دورتموند یک! یعنی لامصب تیم که نیست بولدوزر است. از روی همه رد می‌شود! یک جورهایی مثل تیم پرویز خان می‌ماند البته امیدواریم پپ به خودش مغرور نشود چون هنوز خیلی راه دارد تا به پرویز خان برسد! البته با پرویز خان که صحبت می‌کردیم اعتقاد داشت در ناصیه این جوان نوشته‌اند که مربی بزرگی شود البته به شرط اینکه مغرور نشود!در همین زمینه یاد یک لطیفه‌ای افتادیم. روزی پسری می‌رود پیش پدرش و می‌گوید: پدر ! من می‌خواهم بروم دانشگاه! پدر هم در حالی که داشت روزنامه می‌خواند گفت: اگر به درست لطمه نمی‌زند ایرادی ندارد! نتیجه اخلاقی: لطیفه‌های قدیمی هم عالمی داشتند ها!

کد خبر:9402
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-06 15:12:02
نظر دهید

۱ نظر
عباس
چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۳
شایعه شده دوستان اصفهانی بازی درآورده‌اند و جای تماس گرفتن با محرم مدام به او تک می‌زدند که پول تلفن برایشان نیفتد! :)))))))))))))))))) عالی بود اینجاش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر