فهرست
پرسپولیسی‌ها، مربع قدرت تیم‌ملی
پرسپولیسی‌ها، مربع قدرت تیم‌ملی

پرسپولیسی‌ها، مربع قدرت تیم‌ملی

آی اسپورت - چهار بازیکن پرسپولیس به دلیل فصل خوبی که در پرسپولیس سپری و زیر نظر برانکو تمرین کرده بودند، در بازی تیم‌ملی مقابل کره‌جنوبی بهترین نمایش را ارایه دادند و هر کدام در پست‌های خودشان تحسین هواداران فوتبال را برانگیختند.

علیرضا بیرانوند در درون دروازه عالی کار کرد و در چند صحنه حتی ناجی دروازه تیم‌ملی شد. مهدی ترابی در کار‌های نفوذی بهترین بازیکن ایران بود و بار‌ها با نفوذهایش دفاع کره را بهم ریخت.

از بین شاگردان ملی‌پوش برانکو (چهار بازیکن)، بدون شک احمد نوراللهی ستاره پرسپولیس در تیم‌ملی در بازی مقابل کره‌جنوبی بود بازیکنی که یک بار حتی توپ را به تیر دروازه حریف کوبید و نشان داد که ویلموتس باید روی او حساب ویژه‌ای باز کند.

علیپور بهترین گلزن پرسپولیس در دو فصل اخیر هم از زمان حضورش در تیم‌ملی مقابل کره نمایش خوبی را ارایه و نشان داد که با توجه ویژه و بیشتر از سوی ویلموتس می‌تواند یکی از بهترین‌ها باشد.

در واقع چهار بازیکن پرسپولیس مربع قدرت خوبی را در بازی تیم‌ملی مقابل کره ساخته بودند و نشان دادند که قادرند در سایر بازی‌های تیم‌ملی از این هم بیشتر بدرخشند و انتظارات را برآورده سازند.

۲۲ ۳  
آی اسپورت
2019-06-12 14:59:00
نظر دهید

۳ نظر
Saeed
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۱۹
اراجیف یه مغز شیافی
۶ ۱
عرررررررررررر
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۴۳
شیاف رو مامان تو هم استفاده میکنه ولی نقطه اوج اونجاست که متجاوز به نوامیس تون رو با گل و شیرینی استقبال میکنید. طرف جرات نداره پا تو کشورش بذاره تو شهر شماها راحت تردد میکنه و دورگه تحویل میده
امیرعباس
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۰۷
دوستان به گیرنده هاتون دست نزنید اینجا کانال هواداران پرسپولیس نیست ای اسپورت اشکال از گیرنده هاتون نیست اشکال از مغزهای کوچیک زنگ زدست که اینجا رو با ...... اشتباه گرفته !!باز خدا رو شکر که از بازیکن پرسپولیسی روی نیمکت پاچه خواری نکرد :-) :-) :-)
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر