فهرست
پراندلی: شایعه رفتن من به تاتنهام حقیقت ندارد
پراندلی: شایعه رفتن من به تاتنهام حقیقت ندارد

پراندلی: شایعه رفتن من به تاتنهام حقیقت ندارد

آی اسپورت- چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا، خبر پیوستن به تاتنهام پس از جام‌جهانی 2014  را رد کرد و اعلام کرد دوست دارد همچنان روی نیمکت آتزوری بماند.

رسانه‌های ایتالیایی در یکی، دو روز اخیر از پیوستن چزاره پراندلی به تاتنهام بعد از جام‌جهانی خبر دادند. این در حالی است که خود او چنین خبری را تکذیب کرد.

پراندلی در گفت‌وگویی که با بی‌بی‌سی داشت، گفت:" بعضی‌ها می‌گویند که حضور فرانکو بالدینی در مدیریت تاتنهام باعث می‌شود تا من به این تیم بروم. نمی‌دانم چرا چنین سخنانی مطرح می‌شود. این کاملا غیرمنطقی است. چه بسا در آینده بالدینی به یک تیم دسته سومی برود آن وقت می‌گویند من به آن تیم می‌روم.

اگر با فدراسیون فوتبال ایتالیا به توافق برسم بسیار خوب خواهد بود و بعد از جام‌جهانی نیز همچنان در نیمکت ایتالیا می‌مانم. شک نکنید چنانچه با سران فدراسیون فوتبال ایتالیا برای قراردادم به توافق نرسم در خانه خواهم نشست و دیگر مربی تیمی نخواهم شد. اولویت من نیمکت تیم ملی فوتبال ایتالیا است.

فدراسیون فوتبال ایتالیا حتی قبل از شروع جام‌جهانی می‌خواهد قرارداد مرا تمدید کند. این برای من بسیار خوشحال‌کننده است. تاکنون سابقه نداشته است که فدراسیون فوتبال قبل از توجه به عملکرد مربی در جام‌جهانی پیشنهاد تمدید قرارداد به او بدهد. این نشان می‌دهد که من در تیم ملی عملکرد خوبی داشته‌ام و همه چیز به خوبی پیش می‌رود. از حضور در نیمکت ایتالیا بسیار خوشحال هستم. امیدوارم که در جام‌جهانی هم نتایج خوبی را کسب کنیم."

تیم ملی فوتبال ایتالیا در جام‌جهانی 2014  برزیل با تیم‌های انگلیس، اروگوئه و کاستاریکا همگروه است که در نخستین بازی خود به مصاف انگلیس می‌رود

     
آی اسپورت
2014-03-15 11:37:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر