فهرست
عقب نشینی آقایی: حاضرم تا آخر عمر بدون پول در تراکتور بمانم
عقب نشینی آقایی: حاضرم تا آخر عمر بدون پول در تراکتور بمانم

عقب نشینی آقایی: حاضرم تا آخر عمر بدون پول در تراکتور بمانم

آی اسپورت- سربازی سعید آقایی تمام شده و با وجود توافق گسترش و تراکتورسازی، او هنوز بلاتکلیف است. مدافع چپ جوان تراکتور از این باشگاه انتظار قرارداد مالی دارد اما تراکتوری‌ها فعلا با او پای مذاکره نرفته‌اند. مصاحبه امروز سعید آقایی، بازیکن جوان تراکتور درباره وضعیت و شرایط مالی قراردادش جنجال ساز شد و هواداران این تیم را ناراحت کرد. آقایی در گفت‌وگو با آی اسپورت، درباره حرف‌هایش توضیح داده و می‌گوید حاضر است تا پایان فوتبالش بدون پول در تراکتورسازی بماند.

صحبت‌هایی از شما منتشر شده مبنی بر اینکه قصد دارید به خاطر بی پولی دنبال کار جدید بگردید. در تمرین دیروز و بازی دوستانه امروز تراکتورسازی با تیم هرماس هم شرکت نکردید. قصد اعتصاب دارید؟
بله، من آن مصاحبه را انجام دادم ولی واقعا قصد تحت فشار گذاشتن باشگاه و حرف زور زدن نداشتم. امروز جو بدی علیه من در تبریز به راه افتاده که واقعا منصفانه نیست. من در دو سال اخیر واقعا پولی دریافت نکردم و نهایتا در این دو فصل از باشگاه برای بردها مبلغ بسیار ناچیزی پاداش گرفته‌ام. عده‌ای از تماشاگران از بازیکنان بومی انتظار دارند اصلا در مورد مسائل مالی صحبت نکنیم و در غیر این صورت گویی واقعا کار بدی انجام داده‌ایم. می‌توانید از مسئولین باشگاه سوال کنید، ما باریکنان بومی همواره کمترین دریافتی را داشتیم.
خب انتظار هواداران از بازیکنان بومی بیشتر است.
ما واقعا به تراکتور علاقه داریم ولی به شخصه واقعا خسته شدم. شاید باور نکنید اما من پیاده به تمرین می‌روم  و مشکلات حاد مالی دارم و بی پولی خیلی اذیتم می‌کند. من اصلا نگفتم برای تراکتور بازی نمی‌کنم، اما همه فکر می‌کنند ما فوتبالی‌ها چند میلیارد می‌گیریم اما من به شخصه  شاید در این چند سال کلا مبلغ 50 میلیون تومان دریافت کرده باشم که 30 میلیون تومان آن هم مربوط به گسترش فولاد است.
مدیر برنامه‌های شما از پیشنهادات تراکتور و سپاهان خبر داده. این پیشنهادات را تایید می‌کنید؟
بله. صحبت‌هایی شده اما من واقعا به تراکتور و هوادارانش علاقه دارم. اولویت من همواره ماندن در تراکتور است. اینجا شهر من است و من تازه در این تیم جا افتاده‌ام. حتی حاضرم امسال هم با همین شرایط ادامه دهم.
یعنی به جای رفتن به پرسپولیس و سپاهان، با همین شرایط مالی در تراکتور بمانی؟
بدون اغراق دوست دارم در صورت فراهم شدن شرایط تمام عمر فوتبال خود را در تراکتور باشم. حتی حاضرم  قرارداد مالی نبندم و باز هم پیاده به تمرینات بروم ولی واقعا شرایط سختی دارم و امیدوارم همشهریانم و مسئولین تراکتور شرایط مرا درک کنند. تکرار می‌کنم اصلا قصد ناراحت کردن هواداران را نداشتم و فقط شرایط بد این روزهایم را توضیح دادم.

 
 کد خبر: 9412
     
آی اسپورت
2015-10-06 19:26:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر