فهرست
تایید فیفا؛ محرومیت ۱۵ساله صادقیان
تایید فیفا؛ محرومیت ۱۵ساله صادقیان

تایید فیفا؛ محرومیت ۱۵ساله صادقیان

آی اسپورت - پیام صادقیان هافبک پیشین پرسپولیس به دلیل ایجاد بنگاه‌های شرط‌بندی در حوزه فوتبال با حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران با محرومیت ۱۵ ساله از حضور در این رشته ورزشی روبه‌رو شد. طبق این حکم هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایران که سابقه حضور در پرسپولیس، ذوب‌آهن، نفت تهران و سپیدرود رشت را دارد حتی حق حضور در اماکن ورزشی در طول دوران محرومیتش را هم ندارد.

دیروز رضا نقی‌پور، رئیس حراست فدراسیون فوتبال در مصاحبه‌ای، بار دیگر به این موضوع اشاره کرد و گفت: «کمیته اخلاق فدراسیون درباره صادقیان حکم صادر کرده و این بازیکن جریمه نقدی هم شده است. فیفا هم حکم این بازیکن را تأیید کرده است. اداره کل حراست وزارت ورزش و جوانان نگاه ویژه‌ای به شرط‌بندی دارد. در حراست فدراسیون فوتبال هم کارگروهی تشکیل داده‌ایم که در این کارگروه فضای مجازی و محیط بازی‌ها به خوبی رصد می‌شود.»

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-05-20 10:45:00
نظر دهید

۱ نظر
عارف
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۳:۴۸
قراربود علی کریمی جدید پرسپولیس باشه ولی به خاطر کینه یه عده فوتبالش نابود شد کسی نمیگه پیام مقصر نبود بود ولی خیلی ها تو اون تیمی که آبی میپوشن همین کار پیام یعنی هل دادن داور رو انجام دادن و یا کارهای خیلی بدتر انجام دادن ولی محروم نشدن چند سال دیگه یکی از اعضای کمیته انضباطی وقت که پیام رو محروم کردن میاد مدیرعامل کیسه میشه میگه من از بچگی عاشق کیسه بودم مثل فتحی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر