فهرست
کاش می‌دانستی باخت چقدر سنگین است!
کاش می‌دانستی باخت چقدر سنگین است!

کاش می‌دانستی باخت چقدر سنگین است!

 ۱- این که بگوییم زمان کی‌روش دو صعود بی‌دردسر به جام‌جهانی داشتیم جعل تاریخ است ،یعنی استرس‌ها ‌و دردسرهای آن دو بازی آخر مقابل قطر و کره را به همین زودی یادتان رفته؟

۲- اما تفاوتی میان کی‌روش و ویلموتس وجود دارد که خوش‌بینی‌ها را کمرنگ می‌کند ،این خوش‌خیالی ،این بی‌خیالی ویلموتس،این ندیدن روحیه برنده در این بلژیکی حرص در بیار است.

۳- این ترکیب چند بار کنار هم تمرین کرده بود؟مارک ویلموتس چند بار تمرین بازیکنانش دیده؟چقدر با خصوصیاتشان آشناست؟وحید هاشمیان چطور؟شرط پاسپورت ایرانی برای آشنایی با بازیکنان ایرانی کافی است؟

۴- تیم ساختن،تیم تازه ساختن،تیمی با امضای خود ساختن،کار ویژه می‌خواهد شما یک محبی را به ترکیب اضافه کنی ،اسمش تیم ساختن نیست.

۵- آقای ویلموتس دلارها نوش جانت،حقت است ،قراردادت است،ولی تیم ما با کار بیشتر ساخته می‌شود ،نه در بروکسل نشستن ..کاش می‌دانستی برای ما باخت تیم ملی چقدر سنگین است ما گاهی از نفس کشیدن هم می‌ترسیم و با فوتبال می‌خندیم.

۶- بگذارید حرف یک نفر تمام شود بعد فحش دادن را شروع کنید لطفا...

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2019-11-15 12:30:00
نظر دهید

۴ نظر
Asqar
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۵۵
خاک برسر وطن فروشان و دشمنان کی‌روش کبیر
علی طاهریان
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۴:۴۴
با یه مقایسه ساده میشه فهمید که بازیکنای بحرین و عراق اصن در حد بازیکنای تیم ما نیسن ولی دیروز به طوری بد جلوشون بازی کردیم که جلو اسپانیا بازی نکردیم
۶
مدرسان پژوهش
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۵:۵۱
معلم دوره دبیرستان مون روز آخر اون دوران، حرف قشنگی زد: روی هر مسیری که دارید حرکت میکنید، مسلمون هستید مسیحی هستید، روی اصول خودتون مصرانه پایبند باشید و ادم خنثی نباشید این استمرار روی اصول شمارو به هدف میرسونه حتی شده از راه اشتباه. مثل یک دونده که راه دورتر رو به اشتباه انتخاب کرده اما درنهایت با استمرار به مقصد میرسه.
نکته خوبی رو اشاره کردید این بی خیالی مربیانی امثال کالدرون و ویلتموس حرص ادم رو درمیاره. کی روش رو یادتونه؟ رفتار اشتباه زیاد داشت اما واسه کوچکترین مسایل حساس بود و اعصاب خودش رو خرد میکرد. استراماچونی هم مربی متعصبی از اب درومده.
۶
اسمان
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۸:۰۹
از بی عرضگی فدراسیون است که ایشون در بروکسل میشینه.ایشون مگه چقدر مرخصی داره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر