فهرست
ناجی کامرونی به فولاد می‌رسد؟ / 48ساعت تا اهواز
ناجی کامرونی به فولاد می‌رسد؟ / 48ساعت تا اهواز

ناجی کامرونی به فولاد می‌رسد؟ / 48ساعت تا اهواز

آی اسپورت- جذب یک مهاجم خارجی، راهکاری بود که مسئولان باشگاه فولاد برای خارج کردن تیمشان از بحران نتیجه گیری اتخاذ کردند. آنها با یک بازیکن کامرونی هم به توافق رسیدند اما این مهاجم هنوز نتوانسته آی تی سی خود را از باشگاه سابقش بگیرد و برای این کار 4ساعت بیشتر وقت ندارد.
قبل از هفته هفتم لیگ برتر فولاد خوزستان با دورگ کوئماها مهاجم اهل کامرون به توافق رسید. این بازیکن برای انجام امور شخصی و گرفتن ITC به بلژیک سفر کرد اما تا به امروز موفق به دریافت مجوز بازی خود نشده است.
در همین راستا مسئولان باشگاه از دراگان اسکوچیچ که این بازیکن را جذب کرده خواستند تا به این بازیکن اعلام کنند اگر تا پایان روز گذشته موفق به دریافت ITC نشود همکاری طرفین قطع خواهد شد. در تماسی که اسکوچیچ با این بازیکن داشته او اعلام کرده یکی دو مشکل کوچک در فیفا برای گرفتن ITC دارد و به او مهلت 48 روزه‌ای بدهند تا بتواند ITC خود را دریافت کند.
تیم فولاد با کمبود بازیکن رو به رو است و فرار این تیم در قعر جدول شاید با جذب این مهاجم کامرونی میسر شود. وگرنه مسئولان باشگاه باید تا تتعطیلات نیم فصل و باز شدن پنجره نقل و انتقالات صبر کنند.

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-10-07 11:00:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر